مقالات بهینه سازی سایت - Page 2
SEO Articles

مقالات بهینه سازی و سئو سایت

نقش کامنت مارکتینگ در سئو وب سایت چیست؟ ویژه

بهینه¬سازی وب¬سایت و قرار گرفتن در رتبه¬های اول SERP مطلوب اکثر صاحبان وب¬سایت¬ها است. آن ها تمام تلاششان را به کار می گیرند تا به مطلوب خود دست یابند.

بهینه سازی صفحه فرود برای اجرای تبلیغات کلیکی ویژه

طراحی کارآمد و بهینه صفحه فرود (Landing Page) در کنار بارگذاری محتوای جذاب برای کاربران، عوامل مهم و موثر در افزایش نرخ تبدیل وب سایت هستند.

آیا می دانید بازنویسی مقالات قدیمی سایت چه تاثیری بر سئو دارند؟ ویژه

اهمیت مقالات تخصصی و با کیفیت در بازاریابی آنلاین، تقریبا برای همه وبمستران آشکار است. این مهم طی دهه های اخیر قدرت خود را نشان داد و مورد توجه بازاریاب های اینترنتی قرار گرفت. آن ها دریافتند با ارائه مطالب مفید و جذاب می توانند مخاطبان بیشتری جذب نموده و در نتیجه فروش بهتری داشته باشند.

تک کنونیکال (Canonical) را بشناسیم! ویژه

گوگل همواره در تلاش است بهترین و مرتبطترین نتایج را به کاربران ارائه دهد. از این رو الگوریتم های مختلفی طی سال های گذشته طراحی کرده است که هر یک وظیفه بررسی امری به خصوص را به عهده دارند. الگوریتم هایی مانند پنگوئن، پاندا، کبوتر، مرغ مگس خوار و ... بخشی از ابداعات موتور جستجوی گوگل هستند.

تکنیک های جدید سئو را بیاموزید! ویژه

گوگل طی سال های اخیر الگوریتم های سئو خود را به روزرسانی نموده است. هدف مهندسان گوگل یافتن مطالب مفید و موردنظر کاربران است. اما متاسفانه برخی از سئوکاران اطلاعات خود را به روز نکرده و همچنان از روش های قدیمی SEO استفاده می کنند و معتقدند این روش ها همچنان کارایی دارند.

اشتباهات رایج در لینک بیلدینگ را بشناسید! ویژه

مبحث لینک سازی Link building یکی از بخش های مهم در SEO به حساب می آید. متاسفانه اغلب کارشناسان سئو به درستی با لینک سازی و ساختارهای آن آشنایی ندارند و ممکن است با خطاهایی کوچک، آسیب های جدی به رتبه و عملکرد وب سایت وارد کنند.

هرم نیازهای سئو فنی ویژه

سلسله مراتب نیازهای سئو فنی، موقعیت نسبی روند بهینه سازی موتورهای جستجو را نمایش می دهد و برای اولویت بندی استراتژی سئو به کارشناسان سئو سایت و بازاریابان اینترنتی کمک بسیاری می کند.

چطور محتوای تکراری را پیدا کنیم؟ ویژه

محتوا یکی از ارکان اصلی سئو و بهینه سازی سایت است. محتوای اصیل و غیر تکراری تاثیر بسیار زیادی بر موفقیت وب سایت شما خواهد داشت.

چطور بک لینک های ارزشمند ایجاد کنیم؟ ویژه

موتور جستجو گوگل در سال های اخیر اقدام به رتبه بندی صفحات بر اساس کیفیت محتوای آن ها نموده و برای این منظور بیش از 200 معیار مختلف در نظر گرفته است. جالب است بدانید تعداد و کیفیت لینک های یک صفحه از عوامل تاثیر گذار در رتبه بندی آن به شمار می رود.

تاثیر معیارهایِ نرخ پرش، نرخ مرور و زمان حضور در وب‌سایت بر سئو ویژه

چه زمانی استفاده از معیارهایی مانند نرخ پرش، نرخ مرور و زمان حضور در وب‌سایت درست است؟ چه زمانی بهتر است از این معیارها چشم‌پوشی کنیم؟