مقالات بهینه سازی سایت
SEO Articles

مقالات بهینه سازی و سئو سایت

تمرکز خود را بر تولید محتوای کمتر اما بهتر بگذارید! ویژه

در سالهای اخیر تولید محتوا افزایش بسیاری داشته و باعث رو به رو شدن با رویکرد شوک محتوایی شده است. این اصطلاح توسط مارک شاییفر در سال ۲۰۱۴ مورد استفاده قرار گرفت.

تقویت Social signal و بهبود سئو وبسایت در راستای هم قرار دارند! ویژه

بهبود سئو یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن‌ها را تاکنون در بخش مقالات سئو بررسی نموده‌ایم. در این صفحه نیز در رابطه با Social Signal صحبت می‌کنیم و دلایل تاثیرگذاری آن در سئو وب سایت را بیان می‌نماییم.

آیا آدرس IP روی سئو سایت تأثیر دارد؟ ویژه

صاحبان کسب‌وکارها هنگام راه‌اندازی وب سایت برای مجموعه خود، در پی یافتن تیمی حرفه‌ای و کاربلد جهت طراحی و پیاده‌سازی نیازهایشان هستند، اما اغلب آن‌ها به اجاره میزبان (Host) مناسب و قدرتمند برای فعال‌سازی وب سایت فکر نمی‌کنند.

برای انتخاب نام دامنه این نکات را در نظر بگیرید! ویژه

زمانیکه تصمیم به راه اندازی وب سایتی برای کسب و کار خود می گیرد، مراحل مختلفی پیش رو خواهید داشت. انتخاب نام دامنه (Domain) صحیح و اصولی یکی از مراحل است و مهم است دامنه ای برگزینید که در ذهن مخاطبان و مشتریانتان ماندگار باشد.

URL چیست؟ ویژه

آیا تا به حال به نوار آدرس بالای صفحات مرورگر وب خود توجه نموده اید؟ این نوار آدرس برای هر صفحه از وب دارای مقدار منحصر به فردی است که به آن URL می گویند.

عملیات فیشینگ چیست؟ و چطور می توان از حملات فیشینگ جلوگیری نمود؟ ویژه

فعالیت در فضای سایبری همواره خطراتی را به همراه داشته است. خطراتی همچون درز کردن اطلاعات مهم و محرمانه در پی حملات فیشینگ. آیا می دانید حملات فیشینگ (Phishing Scam) چیست و چه آسیب هایی می تواند به کاربران وارد کند؟

علت منسوخ شدن تکنیک کلمات تکراری در سئو وبسایت چیست؟ ویژه

بهینه سازی محتوای وب سایت یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در سئو از نظر موتور جستجو گوگل می باشد. طی سالهای اخیر روش های متفاوتی برای رسیدن به جایگاه بهتر در صفحه نتایج جستجو گوگل (SERP) به وجود آمده اند که به کار بردن تکرار کلمه کلیدی در محتوا یکی از آن ها می باشد.

معیارهای مهم در بررسی کیفیت بک لینک چیست؟ ویژه

شهرها در دنیای واقعی از طریق جاده به یکدیگر متصل شده و مناطق مختلف یک شهر توسط خیابان ها بهم مرتبط هستند. در دنیای اینترنت وب سایت ها همچون شهر هستند که به وسیله لینک ها به یکدیگر پیوند داده می شوند و درون هر وبسایت از یک صفحه به صفحه دیگر نیز لینک ها مسیر عبور و مرور هستند.

نقش کامنت مارکتینگ در سئو وب سایت چیست؟ ویژه

بهینه¬سازی وب¬سایت و قرار گرفتن در رتبه¬های اول SERP مطلوب اکثر صاحبان وب¬سایت¬ها است. آن ها تمام تلاششان را به کار می گیرند تا به مطلوب خود دست یابند.

بهینه سازی صفحه فرود برای اجرای تبلیغات کلیکی ویژه

طراحی کارآمد و بهینه صفحه فرود (Landing Page) در کنار بارگذاری محتوای جذاب برای کاربران، عوامل مهم و موثر در افزایش نرخ تبدیل وب سایت هستند.