مقالات بهینه سازی و سئو سایت

پرطرفدارترین نرم افزار و هوش مصنوعی ادیت ویدئو اندروید【مبتدی و حرفه ای】 ویژه

با بهترین نرم افزارهای ادیت ویدئو اندرویدی می توانید✔️ سرعت ویدئو ✔️ اعمال انواع افکت و فیلترها،متن فارسی و فونت های سفارشی،کات کردن قسمتی از ویدئو،حذف بکگراند و جایگزینی پس زمینه ویدئو و... را تنظیم کنید.

چرخه عمر محتوا چیست؟ ویژه

محتوا، محصولی ارزشمند در دنیای امروز است که به مخاطب عرضه می‌شود. محتوا می‌تواند همچون دیگر محصولات فیزیکی از کیفیت، طول عمر مفید و ارزشمندی برخوردار باشد. در این مقاله به بررسی ارزش یک محتوا و چرخه عمر آن می‌پردازیم تا به این طریق طول عمر مفید یک محتوای یونیک را افزایش دهیم.

اگر روزی سئو مفهوم پیشین خود را نداشت چه کار کنیم؟ ویژه

در سال‌های اخیر با تغییرات چشم‌گیر موتور جستجو گوگل، بسیاری از صاحبان کسب و کارهای اینترنتی زمان و هزینه زیادی را صرف سئو وب سایت خود نموده‌اند. زیرا آن‌ها مهم‌ترین روش بازاریابی خود را جذب مخاطب از طریق سرچ گوگل می‌دانند.

تمرکز خود را بر تولید محتوای کمتر اما بهتر بگذارید! ویژه

در سالهای اخیر تولید محتوا افزایش بسیاری داشته و باعث رو به رو شدن با رویکرد شوک محتوایی شده است. این اصطلاح توسط مارک شاییفر در سال ۲۰۱۴ مورد استفاده قرار گرفت.

تقویت Social signal و بهبود سئو وبسایت در راستای هم قرار دارند! ویژه

بهبود سئو یک سایت به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن‌ها را تاکنون در بخش مقالات سئو بررسی نموده‌ایم. در این صفحه نیز در رابطه با Social Signal صحبت می‌کنیم و دلایل تاثیرگذاری آن در سئو وب سایت را بیان می‌نماییم.

آیا آدرس IP روی سئو سایت تأثیر دارد؟ ویژه

صاحبان کسب‌وکارها هنگام راه‌اندازی وب سایت برای مجموعه خود، در پی یافتن تیمی حرفه‌ای و کاربلد جهت طراحی و پیاده‌سازی نیازهایشان هستند، اما اغلب آن‌ها به اجاره میزبان (Host) مناسب و قدرتمند برای فعال‌سازی وب سایت فکر نمی‌کنند.

برای انتخاب نام دامنه این نکات را در نظر بگیرید! ویژه

زمانیکه تصمیم به راه اندازی وب سایتی برای کسب و کار خود می گیرد، مراحل مختلفی پیش رو خواهید داشت. انتخاب نام دامنه (Domain) صحیح و اصولی یکی از مراحل است و مهم است دامنه ای برگزینید که در ذهن مخاطبان و مشتریانتان ماندگار باشد.

URL چیست؟ ویژه

آیا تا به حال به نوار آدرس بالای صفحات مرورگر وب خود توجه نموده اید؟ این نوار آدرس برای هر صفحه از وب دارای مقدار منحصر به فردی است که به آن URL می گویند.

عملیات فیشینگ چیست؟ و چطور می توان از حملات فیشینگ جلوگیری نمود؟ ویژه

فعالیت در فضای سایبری همواره خطراتی را به همراه داشته است. خطراتی همچون درز کردن اطلاعات مهم و محرمانه در پی حملات فیشینگ. آیا می دانید حملات فیشینگ (Phishing Scam) چیست و چه آسیب هایی می تواند به کاربران وارد کند؟

علت منسوخ شدن تکنیک کلمات تکراری در سئو وبسایت چیست؟ ویژه

بهینه سازی محتوای وب سایت یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در سئو از نظر موتور جستجو گوگل می باشد. طی سالهای اخیر روش های متفاوتی برای رسیدن به جایگاه بهتر در صفحه نتایج جستجو گوگل (SERP) به وجود آمده اند که به کار بردن تکرار کلمه کلیدی در محتوا یکی از آن ها می باشد.