مقالات بهینه سازی سایت
SEO Articles

مقالات بهینه سازی و سئو سایت

عملیات فیشینگ چیست؟ و چطور می توان از حملات فیشینگ جلوگیری نمود؟

عملیات فیشینگ چیست؟ و چطور می توان از حملات فیشینگ جلوگیری نمود؟ ویژه

فعالیت در فضای سایبری همواره خطراتی را به همراه داشته است. خطراتی همچون درز کردن اطلاعات مهم و محرمانه در پی حملات فیشینگ. آیا می دانید حملات فیشینگ (Phishing Scam) چیست و چه آسیب هایی می تواند به کاربران وارد کند؟

علت منسوخ شدن تکنیک کلمات تکراری در سئو وبسایت چیست؟

علت منسوخ شدن تکنیک کلمات تکراری در سئو وبسایت چیست؟ ویژه

بهینه سازی محتوای وب سایت یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در سئو از نظر موتور جستجو گوگل می باشد. طی سالهای اخیر روش های متفاوتی برای رسیدن به جایگاه بهتر در صفحه نتایج جستجو گوگل (SERP) به وجود آمده اند که به کار بردن تکرار کلمه کلیدی در محتوا یکی از آن ها می باشد.

معیارهای مهم در بررسی کیفیت بک لینک چیست؟

معیارهای مهم در بررسی کیفیت بک لینک چیست؟ ویژه

شهرها در دنیای واقعی از طریق جاده به یکدیگر متصل شده و مناطق مختلف یک شهر توسط خیابان ها بهم مرتبط هستند. در دنیای اینترنت وب سایت ها همچون شهر هستند که به وسیله لینک ها به یکدیگر پیوند داده می شوند و درون هر وبسایت از یک صفحه به صفحه دیگر نیز لینک ها مسیر عبور و مرور هستند.

نقش کامنت مارکتینگ در سئو وب سایت چیست؟

نقش کامنت مارکتینگ در سئو وب سایت چیست؟ ویژه

بهینه¬سازی وب¬سایت و قرار گرفتن در رتبه¬های اول SERP مطلوب اکثر صاحبان وب¬سایت¬ها است. آن ها تمام تلاششان را به کار می گیرند تا به مطلوب خود دست یابند.

بهینه سازی صفحه فرود برای اجرای تبلیغات کلیکی

بهینه سازی صفحه فرود برای اجرای تبلیغات کلیکی ویژه

طراحی کارآمد و بهینه صفحه فرود (Landing Page) در کنار بارگذاری محتوای جذاب برای کاربران، عوامل مهم و موثر در افزایش نرخ تبدیل وب سایت هستند.

آیا می دانید بازنویسی مقالات قدیمی سایت چه تاثیری بر سئو دارند؟

آیا می دانید بازنویسی مقالات قدیمی سایت چه تاثیری بر سئو دارند؟ ویژه

اهمیت مقالات تخصصی و با کیفیت در بازاریابی آنلاین، تقریبا برای همه وبمستران آشکار است. این مهم طی دهه های اخیر قدرت خود را نشان داد و مورد توجه بازاریاب های اینترنتی قرار گرفت. آن ها دریافتند با ارائه مطالب مفید و جذاب می توانند مخاطبان بیشتری جذب نموده و در نتیجه فروش بهتری داشته باشند.

تک کنونیکال (Canonical) را بشناسیم!

تک کنونیکال (Canonical) را بشناسیم! ویژه

گوگل همواره در تلاش است بهترین و مرتبطترین نتایج را به کاربران ارائه دهد. از این رو الگوریتم های مختلفی طی سال های گذشته طراحی کرده است که هر یک وظیفه بررسی امری به خصوص را به عهده دارند. الگوریتم هایی مانند پنگوئن، پاندا، کبوتر، مرغ مگس خوار و ... بخشی از ابداعات موتور جستجوی گوگل هستند.

تکنیک های جدید سئو را بیاموزید!

تکنیک های جدید سئو را بیاموزید! ویژه

گوگل طی سال های اخیر الگوریتم های سئو خود را به روزرسانی نموده است. هدف مهندسان گوگل یافتن مطالب مفید و موردنظر کاربران است. اما متاسفانه برخی از سئوکاران اطلاعات خود را به روز نکرده و همچنان از روش های قدیمی SEO استفاده می کنند و معتقدند این روش ها همچنان کارایی دارند.

اشتباهات رایج در لینک بیلدینگ را بشناسید!

اشتباهات رایج در لینک بیلدینگ را بشناسید! ویژه

مبحث لینک سازی Link building یکی از بخش های مهم در SEO به حساب می آید. متاسفانه اغلب کارشناسان سئو به درستی با لینک سازی و ساختارهای آن آشنایی ندارند و ممکن است با خطاهایی کوچک، آسیب های جدی به رتبه و عملکرد وب سایت وارد کنند.

هرم نیازهای سئو فنی

هرم نیازهای سئو فنی ویژه

سلسله مراتب نیازهای سئو فنی، موقعیت نسبی روند بهینه سازی موتورهای جستجو را نمایش می دهد و برای اولویت بندی استراتژی سئو به کارشناسان سئو سایت و بازاریابان اینترنتی کمک بسیاری می کند.