مقالات بهینه سازی سایت - Page 3
SEO Articles

مقالات بهینه سازی و سئو سایت

۵ راه برای بهبود سئوی محلی ویژه

اگر وب‌سایت کسب‌وکار خود را برای کل دنیا بهینه‌سازی کنید، اما مکان و محله خود را به‌طور مشخص در نظر نگیرید، مشتری‌های محلی هرگز شما را روی اینترنت پیدا نمی‌کنند و در پلتفرم‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی به شما امتیاز نمی‌دهند!

بهترین روش های ساخت بک لینک ویژه

شاید اولین راهی که برای ساخت بک لینک به ذهن ما میرسد خرید بک لینک باشد ولی اتفاقا این کار آخرین گزینه ما خواهد بود. خرید بک لینک علاوه بر هزینه بالایی که دارد ریسک جریمه شدن سایت شما توسط گوگل را افزایش میدهد. بهترین راه، استفاده از روش های رایج ساخت بک لینک است که در این مقاله به بررسی آنها میپردازیم.

بارگذاری تنبل – Lazy Loading – چیست؟ ویژه

به‌طورمعمول وقتی کاربری یک صفحه وب را باز می‌کند، تمام محتوای صفحه به‌صورت یک‌باره دانلود و رندر (تحویل) می‌شود. این کار به مرورگر امکان می‌دهد تا صفحه وب را کش کند، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که کاربر تمام محتواهای دانلود شده را ببیند. برای مثال، اگر یک گالری تصویر به‌صورت کامل دانلود شود اما کاربر بعد از مشاهده اولین تصویر از آن خارج شود، باعث هدر رفتن حافظه و پهنای باند خواهد شد.

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟ ویژه

در این مقاله نگاهی دقیقتر به موتورهای جستجو و عملکردها آن در سطح وب خواهیم داشت. دانستن اینکه کاربران چطور از موتور جستجو استفاده میکنند و موتورهای جستجو چطور صفحات وب را رتبه بندی میکنند میتواند مهمترین معیار ما برای شناخت تکنیک های سئو و بهینه سازی سایت باشد.

نردبان سئو و راهنمای صعود از آن ویژه

ارائه تعریفی قابل فهم در مورد سئو کاری ساده است ولی زمانیکه به تکنیک های اجرای آن و ترتیب و اهمیت آنها میرسیم مفاهیم کمی پیچیده و بعضا گمراه کننده میشوند. در این مقاله تلاش میکنیم تا این مفاهیم را با یک مثال ساده و ملموس بازگو کنیم. نردبان سئو، مفهوم مورد نظر ما در این مقاله است، در واقع قصد داریم تکنیک ها و مراحل اجرای آنها را با دستورالعمل استفاده از نردبان شبیه سازی کنیم. شاید این مثال در ابتدا کمی دور از ذهن باشد ولی پیشنهاد میکنیم این متن را تا انتها دنبال کنید.

٥ روش برای دریافت بک لینک طبیعی ویژه

بک‌لینک‌ها نقش مهمی در افزایش شانس دیده شدن وب‌سایت در لیست نتایج موتور جستجو دارند. بک لینک‌ طبیعی همچنین به ورودی ترافیک صفحات وب‌سایت شما، کمک می‌کنند. به‌این‌ترتیب امکان بازدید و یا فروش را افزایش می‌دهد؛ به همین علت است که باید از آن‌ها استفاده کرد. در ادامه به بررسی روش‌هایی برای دریافت بک لینک طبیعی می‌پردازیم.

راه‌های جدید برای نزدیک شدن به سئو تکنیکال ویژه

دنیای سئو و سئو تکنیکال در دهه گذشته، بیشتر از هر زمینه دیگری تغییر و تحول داشته است. با توجه به تحولات الگوریتمی که در سال‌های اخیر در دنیای اینترنت و سئو رخ‌داده است، جستجوی ارگانیک هم چنان در استراتژی دیجیتال موفق است،۵۱ درصد از ترافیک آنلاین وب‌سایت‌ها از طریق جستجوی ارگانیک بررسی می‌شود.

رایج‌ترین خطاها در اینترنت (و نحوه‌ی برطرف کردن آن‌ها) ویژه

اگر اهل وب‌گردی و مراجعه به سایت‌های زیادی باشید، احتمالاً بارها و بارها به انواع خطا مانند خطای ۴۰۴، ۴۰۳ یا ۵۰۰ برخورده‌اید. هرچند اجتناب از تمام ارورها امکان‌پذیر نیست، اما شناسایی برخی از رایج‌ترین ارورها کار شما را برای حل چنین مشکلاتی راحت‌تر می‌کند.

6 نکته مهم برای جذب بیشتر مشتریان وب سایت ویژه

اغلب کاربران به‌طور روزانه ایمیل‌های شخصی و تبلیغاتی متعددی دریافت می‌کنند. اگر می خواهید مشتریان بیشتری را در وب‌سایت خود جذب کنید و میزان فروش‌تان را هم افزایش دهید، احتمالاً تابه‌حال به‌ ایمیل‌های تبلیغاتی دریافتی‌تان نگاهی انداخته‌اید تا به‌منظور جلب‌توجه مشتریان خود از آن‌ها الهام بگیرید.

گوگل آنالیز؛ مزایا؛‌ معایب؛ و ناگفته هایی در مورد آن ویژه

گوگل آنالیز جزئی اصلی برای وب سایت ها تلقی می شود. اما این موضوع فقط به خاطر اعتبار این شرکت نیست. اگر درباره همه ی کسب و کارها نگوئیم؛ لااقل اکثر آن ها نیازمند اطلاعاتی هستند که گوگل آنالیز در اختیارشان قرار می دهد.