مقالات بازاریابی، فروش و موفقیت

آشنایی با وظایف مدیر عامل یا CEO | قدرتمندترین فرد سازمان💪🏼 ویژه

✔️ وظایف مدیر عامل (مدیر ارشد اجرایی)، تحصیلات، تجربه و مسیر شغلی برای تبدیل شدن به یک مدیر عامل به همراه معرفی بهترین منابع مطالعاتی برای تبدیل شدن به یک مدیر عامل موفق

اینستاگرام مارکتینگ چیست؟ ویژه

این روزها اغلب مردم در شبکه‌های اجتماعی فعالیت گسترده‌ای دارند. اینستاگرام یکی از این شبکه‌های پرکاربرد است. این شبکه برای اولین بار در سال 2010 رونمایی شد و پس از کسب موفقیت‌های فراوان در سال 2012 فیسبوک اقدام به خرید آن نمود.

در طراحی سایت به کاربرانتان احترام بگذارید تا مشتریان بیشتری جذب کنید! ویژه

داشتن یک وب سایت موفق پیش از هر چیز نیازمند طراحی UX روان و کاربرپسند می‌باشد. به عبارت دیگر تا زمانی‌که وب سایت شما ظاهری متناسب با نیازهای کاربران نداشته باشد و در آن‌ها احساس تعلق ایجاد نکند، احتمال موفقیت آن بسیار پایین خواهد بود.

تمرکز خود را بر تولید محتوای کمتر اما بهتر بگذارید! ویژه

در سالهای اخیر تولید محتوا افزایش بسیاری داشته و باعث رو به رو شدن با رویکرد شوک محتوایی شده است. این اصطلاح توسط مارک شاییفر در سال ۲۰۱۴ مورد استفاده قرار گرفت.

تنها یک تغییر کوچک در بازاریابی محتوایی راه‌حل موفقیت شما خواهد بود! ویژه

آیا تا به حال احساس شکست در استراتژی بازاریابی خود داشته‌اید؟ آیا احساس کردید زمان ایجاد تغییر و تحولات بزرگ رسیده است؟

متدولوژی فروش چیست و چه تفاوتی با فرآیند فروش دارد؟ ویژه

آیا می‌دانید فرآیند فروش چیست؟ به نظر شما چه تفاوت‌هایی میان فرآیند فروش و متدولوژی فروش وجود دارد؟

برای موفقیت در عرضه محصول، اولین مشتری خود باشید! ویژه

رونق کسب و کار و موفقیت د رعرضه محصول نیازمند داشتن برنامه استراتژیک و کاربردی است که همگام با تغییرات مشتریان و بازار انعطاف داشته باشدو تهیه چنین برنامه ای نیازمند شناخت دقیق مطلوبات مشتریان استو نیازهای متری در طول زمان تغییر می کند.

فروش آنلاین خود را با این روش ها بهبود بخشید! ویژه

فروش بیشتر در دنیای اینترنت نیازمند بازاریابی هدفمند و برنامه ریزی شده می باشد. میزان فروش در فضای نت طی سال های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

نقش قانون هشتاد بیست در موفقیت بازاریابی ایمیلی چیست؟ ویژه

اغلب بازاریابان حرفه ای و موفق دنیا برنامه های خود را بر پایه قانون هشتاد بیست پیش می برند. اما آیا می دانید این قانون چیست؟

نکاتی برای ایجاد هماهنگی میان بازدید طبیعی، گوگل ادز و تولید محتوا از زبان هیثتر فیسکو ویژه

بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، اهمیت قراوانی جهت رسیدن به موفقیت وب سایت ها دارد. یکی از روش های بهبود وب سایت و کسب رتبه بهتر در صفحه نتایج گوگل، دستیابی به بازدیدکننده های بیشتر و جذب مخاطب می باشد.