• طراحی وب سایت

  امروزه طراحی سایت یک نیاز نیست بلکه یک ضرورت به شمار می رود، به طوری که هر مجموعه ای نیز به یک وب سایت دارد

 • طراحی فروشگاه اینترنتی

  در دنیای دیجیتال امروز که بازارهای سنتی جای خود را به بازارهای دیجیتال داده اند، از دست دادن بازار آنلاین به معنای شکست است

 • طراحی اپلیکشن موبایل

  در دسترس بودن مهمترین دغده ای است که فعالان حوزه اینترنت در قبال بازار آنلاین برای ارائه محصولات و خدمات خود دارند

 • نمونه کارها

  کارنامه فعالیت یک مجموعه موفق، به شما ثابت می کند که تا چه حد می توانید از سرمایه گذاری که انجام می دهید مطمئن باشید

طرف مقابلتان را کامل بشناسید!

و با خاطری آسوده تصمیم گیری کنید...
سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
 • طراحی سایت فراتک در سال 1383 تاسیس و در سال 1388 با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی آنلاین آغاز نمود.

 • فراتک با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی وب سایت، تجربه پیاده سازی و طراحی بیش از 950 وب سایت فعال را در کارنامه فعالیت خود دارد.

 • حوزه فعالیت فراتک محدود به یک ناحیه جغرافیایی نبوده و به لطف سیستم ارتباط با مشتری قدرتمند خود، افتخار طراحی وب سایت برای مشتریان مختلف در کلیه شهرهای کشور را داراست.

چرا ادعا میکنیم که فعالیت ما مربوط به یک جغرافیا نیست؟

طراحی سایت شرکت پاکدیس (ساندیس) ارومیه

طراحی سایت شرکت پاکدیس ارائه کننده نوشیدنی و سایر محصولات غذایی که با نام شرکت ساندیس نیز شناخته می شود توسط طراحی سایت فراتک انجام شده که با توجه به اینکه سفاش دهنده طراحی سایت در ارومیه قرار داشته قرارداد این پروژه به صورت غیرحضوری منعقد گردیده و پروژه نیز مطابق قرارداد در زمان مقرر خود تحویل مشتری گردیده و آموزش های لازم در مورد نحوه کار با سایت به صورت ویدئویی ارائه شده است.

طراحی سایت هتل الماس مشهد

طراحی سایت هتل الماس پنج ستاره مشهد یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های مشهد نیز از دیگر نمونه های طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود. قرارداد طراحی سایت این هتل پس از آن منعقد شد که این مجموعه نتیجه دلخواه خود را از وب سایت های طراحی شده ی قبلی دریافت ننموده و تصمیم به همکاری با مجموعه طراحی سایت فراتک گرفت. پروژه سایت هتل الماس در تاریخ مقرر تحویل مشتری گردید و آموزش های لازم در خصوص نحوه ی کار با سایت نیز به مشتری ارائه شد.

طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی سایت کارخانه صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از افتخاراتی است که شرکت فراتک در زمینه طراحی سایت از راه دور دارد. این کارخانه در ارومیه واقع شده است و شرکت فراتک افتخار داشته که کلیه مراحل این پروژه را از مرحله سفارش تا مرحله آموزش به صورت غیرحضوری انجام دهد. در حال حاضر این وب سایت بر روی آدرس دایر بوده و مشتری به راحتی در حال مدیریت وب سایت خود می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایر لند

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایرلند یکی دیگر از مشتریان راه دور فراتک که از شهر شیراز اقدام به سفارش گذاری فروشگاه اینترنتی نموده اند نیز توسط مجموعه فراتک صورت پذیرفته است. این فروشگاه اینترنتی از امکاناتی که مشتری مدنظر داشته بهره برده و کلیه نیازهای کارفرمای خود را تامین می نماید. فراتک مفتخر است اعلام نماید کلیه مراحل سفارش تا تحویل این پروژه نیز به صورت غیرحضوری صورت پذیرفته است.

+

مـشـتـری طـراحـی سـایـت

تا کنون از خدمات ما رضایت داشته اند

به دلیل وجود اتوماسیون قدرتمند ارتباط با مشتری

افتخار ملاقات با بسیاری از مشتری هایمان را نداشته ایم!

مشتریان ما سالهاست که از سیستم پشتیبانی غیرحضوری طراحی سایت فراتک (پورتال مشتریان) بهره می برند...

مشــــاوره رایـگــــان

051 - 360 90 943 (5 Line)

اجازه دهید کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان طراحی سایت با شما تماس بگیرند...

ثبت درخواست تماس مشاوره رایگان

طراحی وب سایت شهرکرد

طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت درشهرکرد یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

Shahr-e Kord Web design

http://www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شَهرکُرد یکی از شهرهای مرکزی ایران و مرکز شهرستان شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری است شهرکرد در ۹۷ کیلومتری جنوب غرب اصفهان قرار دارد. نام پیشین آن «دِهْکُرد» بوده‌است که پس از تبدیل به شهر (در شهریور ۱۳۱۴ خورشیدی)، به شهرکرد تغییر نام داده شده‌است. براساس آمار سال ۱۳۹۰ خورشیدی، جمعیت شهرکرد برابر با ۱۵۹٬۷۷۵ نفر است. زبان مردم شهرکرد فارسی است که با لهجه شهرکردی تکلم می‌شود. شهرکرد مرتفع‌ترین مرکز استان در ایران است و به همین دلیل به بام ایران شهرت دارد، ولی در کل، شهرکرد جزو ۲۰ شهر مرتفع ایران است که با ارتفاع ۲۰۶۰ متر از سطح دریا، ۴۷۰ متر پایین‌تر از مرتفع‌ترین شهر ایران، فریدون‌شهر (۲۵۳۰ متر) قرار دارد.

خدمات تخصصی طراحی سایت در شهرکرد

با توجه به اینکه شرکت طراحی وب سایت فراتک در طول فعالیت خود از سال 1383 تا کنون توانسته است بیش از 950 نمونه کار طراحی سایت موفق از خود به جای بگذارد و از آنجایی که تا کنون خدمات طراحی سایت شرکت فراتک محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نبوده ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت قدرتمند در کشور، آماده ارائه خدمات طراحی سایت درشهرکرد همانند سایر شهرها و استان های کشور است.

شرکت داده پردازی فراتک نه تنها به عنوان طراح سایت در شهرکرد امکان فعالیت دارد بلکه در اقصی نقاط کشور نیز به فعالیت پرداخته و موفق به ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه شهرهای کشور از جمله شهرکرد نماید.

نحوه انجام طراحی وب سایت در شهرکرد

موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت شهرکرد و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از شهری همانند شهرکرد جهت ارائه خدمات طراحی سایت تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطروحه به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در شهرکرد به وی ارائه می دهند. سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در شهرکرد و طراحی فروشگاه اینترنتی در شهرکرد تمایل به همکاری با شرکت طراحی سایت فراتک داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری شهرکرد با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند. لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در شهرکرد با طراح فروشگاه اینترنتی شهرکرد لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در شهرکرد نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد. پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت شهرکرد وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت شهرکرد می پردازد. لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای شهرکرد ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری شهرکرد از طریق پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در شهرکرد در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزوم طراحی سایت حرفه ای شهرکرد شرکت فراتک بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در شهر شهرکرد می نماید. پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت شهرکرد ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری شهرکرد در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

در نهایت نیز شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت طراحی سایت شهرکرد را انجام دهد.

طراحی سایت در شهرکرد به عوامل مختلفی وابسته است. بسیاری از مشتریان از شرکت طراح سایت شهرکرد انتظار دارند در عین حالی که به طراحی تخصصی وب سایت شهرکرد می پردازند قیمت طراحی سایت شهرکرد نیز معقول باشد. البته برخی از مشتریان نیز به دنبال طراحی سایت ارزان در شهرکرد هستند که شرکتهای طراحی سایت در شهرکرد قاعدتا پیشنهادات مختلف و متفاوتی را بسته به درخواست مشتری طراحی سایت در شهر شهرکرد می توانند به وی ارائه کنند. در نهایت در صورتی که می خواهید با چند نمونه طراحی سایت در شهرکرد که توسط شرکت های مختلفی صورت پذیرفته آشنا شوید به معرفی چند نمونه از وب سایت های حرفه ای شهرکرد می پردازیم: طراحی سایت شهرکرد shahrekord.ir که متعلق به شهرداری شهرکرد می باشد از جمله نمونه های طراحی سایت در شهرکرد می باشد که شرکت طراحی سایت شهرکردسعی نموده در صفحه اول این سایت، دسترسی بخش های مختلف سازمان را به صورت جداگانه نشان دهد. برای طراحی تخصصی وب سایت شهرکرد می توان گفت که طراحی وب سایت شهرداری شهرکرد می تواند نمونه خوبی باشد. قیمت طراحی سایت در شهرکرد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان گفت که این وب سایت از لحاظ قیمت طراحی سایت شهرکرد در چه حدی است اما با امکانات موجود در آن قاعدتا این وب سایت از جمله نمونه های طراحی سایت ارزان در شهرکرد نخواهد بود. از دیگر نمونه های طراحی تخصصی وب سایت شهرکرد می توان به وب سایت دانشگاه شهرکرد اشاره نمود. در صورتی که بخواهیم قیمت طراحی سایت دانشگاه شهرکرد را مشخص کنیم این سایت را نیز نمی توان به عنوان یک نمونه طراحی سایت ارزان در شهرکرد نام برد زیرا شرکت طراح سایت در شهرکرد سعی نموده طراحی سایت حرفه ای در شهرکرد برای این دانشگاه انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شهرکرد

: برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در شهرکرد می توانید نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک را مشاهده نمائید. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شهرکرد شرکت طراحی باید نهایت دقت خود را به عمل آورد، چرا که طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شهر شهرکرد نیازمند این است که طراح سایت شهرکرد بتواند کلیه نیازهای مشتری را در قالبطراحی تخصصی وب سایت شهرکرد بگنجاند و مشتری نیز بتواند علیرغم معقول بودن قیمت طراحی سایت در شهرکرد از اینطراحی سایت فروشگاه اینترنتی شهرکرد نهایت استفاده را داشته باشد.

شرکت طراحی سایت شهرکرد

شرکت طراحی وب سایت شهرکرد در سال 1391 فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت در شهرکرد تاسیس گردید ،این شرکت با هدف بهبود کیفیت خدمات در حوزه های فناوری اطلاعات ،افزایش قابلیت اطمینان سیستم های رایانه ای،ایجاد مدیریت پایدار شبکه های رایانه ای و همچنین رقابت آفرینی پا به عرصه ظهور نهاد.