• طراحی وب سایت

  امروزه طراحی سایت یک نیاز نیست بلکه یک ضرورت به شمار می رود، به طوری که هر مجموعه ای نیز به یک وب سایت دارد

 • طراحی فروشگاه اینترنتی

  در دنیای دیجیتال امروز که بازارهای سنتی جای خود را به بازارهای دیجیتال داده اند، از دست دادن بازار آنلاین به معنای شکست است

 • طراحی اپلیکشن موبایل

  در دسترس بودن مهمترین دغده ای است که فعالان حوزه اینترنت در قبال بازار آنلاین برای ارائه محصولات و خدمات خود دارند

 • نمونه کارها

  کارنامه فعالیت یک مجموعه موفق، به شما ثابت می کند که تا چه حد می توانید از سرمایه گذاری که انجام می دهید مطمئن باشید

طرف مقابلتان را کامل بشناسید!

و با خاطری آسوده تصمیم گیری کنید...
سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
 • طراحی سایت فراتک در سال 1383 تاسیس و در سال 1388 با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی آنلاین آغاز نمود.

 • فراتک با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی وب سایت، تجربه پیاده سازی و طراحی بیش از 950 وب سایت فعال را در کارنامه فعالیت خود دارد.

 • حوزه فعالیت فراتک محدود به یک ناحیه جغرافیایی نبوده و به لطف سیستم ارتباط با مشتری قدرتمند خود، افتخار طراحی وب سایت برای مشتریان مختلف در کلیه شهرهای کشور را داراست.

چرا ادعا میکنیم که فعالیت ما مربوط به یک جغرافیا نیست؟

طراحی سایت شرکت پاکدیس (ساندیس) ارومیه

طراحی سایت شرکت پاکدیس ارائه کننده نوشیدنی و سایر محصولات غذایی که با نام شرکت ساندیس نیز شناخته می شود توسط طراحی سایت فراتک انجام شده که با توجه به اینکه سفاش دهنده طراحی سایت در ارومیه قرار داشته قرارداد این پروژه به صورت غیرحضوری منعقد گردیده و پروژه نیز مطابق قرارداد در زمان مقرر خود تحویل مشتری گردیده و آموزش های لازم در مورد نحوه کار با سایت به صورت ویدئویی ارائه شده است.

طراحی سایت هتل الماس مشهد

طراحی سایت هتل الماس پنج ستاره مشهد یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های مشهد نیز از دیگر نمونه های طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود. قرارداد طراحی سایت این هتل پس از آن منعقد شد که این مجموعه نتیجه دلخواه خود را از وب سایت های طراحی شده ی قبلی دریافت ننموده و تصمیم به همکاری با مجموعه طراحی سایت فراتک گرفت. پروژه سایت هتل الماس در تاریخ مقرر تحویل مشتری گردید و آموزش های لازم در خصوص نحوه ی کار با سایت نیز به مشتری ارائه شد.

طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی سایت کارخانه صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از افتخاراتی است که شرکت فراتک در زمینه طراحی سایت از راه دور دارد. این کارخانه در ارومیه واقع شده است و شرکت فراتک افتخار داشته که کلیه مراحل این پروژه را از مرحله سفارش تا مرحله آموزش به صورت غیرحضوری انجام دهد. در حال حاضر این وب سایت بر روی آدرس دایر بوده و مشتری به راحتی در حال مدیریت وب سایت خود می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایر لند

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایرلند یکی دیگر از مشتریان راه دور فراتک که از شهر شیراز اقدام به سفارش گذاری فروشگاه اینترنتی نموده اند نیز توسط مجموعه فراتک صورت پذیرفته است. این فروشگاه اینترنتی از امکاناتی که مشتری مدنظر داشته بهره برده و کلیه نیازهای کارفرمای خود را تامین می نماید. فراتک مفتخر است اعلام نماید کلیه مراحل سفارش تا تحویل این پروژه نیز به صورت غیرحضوری صورت پذیرفته است.

+

مـشـتـری طـراحـی سـایـت

تا کنون از خدمات ما رضایت داشته اند

به دلیل وجود اتوماسیون قدرتمند ارتباط با مشتری

افتخار ملاقات با بسیاری از مشتری هایمان را نداشته ایم!

مشتریان ما سالهاست که از سیستم پشتیبانی غیرحضوری طراحی سایت فراتک (پورتال مشتریان) بهره می برند...

مشــــاوره رایـگــــان

051 - 360 90 943 (5 Line)

اجازه دهید کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان طراحی سایت با شما تماس بگیرند...

ثبت درخواست تماس مشاوره رایگان

جزئیات شهرها

طراحی سایت بجنورد

طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت در بجنورد یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

Bojnoord web design

http://www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شهرستان بجنورد یکی از شهرستانهای استان خراسان شمالی است. مرکز این شهرستان شهر بجنورد است. اکثریت مردم این شهرستان را فارس‌ها تشکیل می‌دهند. از دیگر اقوام این شهرستان می‌توان به تات، ترک، ترکمن و کرمانج اشاره کرد. دهستان گیفان در شهرستان بجنورد را تاتستان می‌نامند.

خدمات تخصصی طراحی سایت در بجنورد

با توجه به اینکه شرکت طراحی وب سایت فراتک در طول فعالیت خود از سال 1383 تا کنون توانسته است بیش از 950 نمونه کار طراحی سایت موفق از خود به جای بگذارد و از آنجایی که تا کنون خدمات طراحی سایت شرکت فراتک محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نبوده ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت قدرتمند در کشور، آماده ارائه خدمات طراحی سایت دربجنورد همانند سایر شهرها و استان های کشور از جمله طراحی سایت در استان خراسان و طراحی وب سایت در بجنورد است.

شرکت داده پردازی فراتک نه تنها به عنوان طراح سایت در بجنورد امکان فعالیت دارد بلکه در اقصی نقاط کشور نیز به فعالیت پرداخته و موفق به ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه شهرهای کشور از جمله بجنورد نماید.

نحوه انجام طراحی وب سایت در بجنورد

موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت بجنورد و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از شهری همانند بجنورد جهت ارائه خدمات طراحی سایت تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطروحه به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در بجنورد به وی ارائه می دهند. سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در بجنورد تمایل به همکاری با شرکت طراحی سایت فراتک داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری بجنورد با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند. لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در بجنورد لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در بجنورد نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد. پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت بجنورد وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت بجنورد می پردازد. لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای بجنورد ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری بجنورد از طریق پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در بجنورد در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزوم طراحی سایت حرفه ای بجنورد شرکت فراتک بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در شهر بجنورد می نماید. پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت بجنورد ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری بجنورد در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

در نهایت نیز شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت طراحی سایت بجنورد را انجام دهد.

طراحی سایت رایارسام
رایارسام به عنوان یک شرکت طراحی سایت در بجنورد با هویت رسمی کاری به شماره ثبت ۴۶۵۱ در سازمان ثبت اسناد کشور، سعی در گسترش خدمات با کیفیت فناوری اطلاعات کشور را دارد. ما از همین خاک و اقلیم هستیم و به بوی این خاک خوی داریم. .رایارسام در زمینه طراحی وتوسعه وب سایت، فروشگاه آنلاین،طراحی گرافیک و تبلیغات فعالیت دارد

طراحی سایت در بجنورد به عوامل مختلفی وابسته است. بسیاری از مشتریان از شرکت طراح سایت بجنورد انتظار دارند در عین حالی که به طراحی تخصصی وب سایت بجنورد می پردازند قیمت طراحی سایت بجنورد نیز معقول باشد. البته برخی از مشتریان نیز به دنبال طراحی سایت ارزان در بجنورد هستند که شرکتهای طراحی سایت در بجنورد قاعدتا پیشنهادات مختلف و متفاوتی را بسته به درخواست مشتری طراحی سایت در شهر بجنورد می توانند به وی ارائه کنند. در نهایت در صورتی که می خواهید با چند نمونه طراحی سایت در بجنورد که توسط شرکت های مختلفی صورت پذیرفته آشنا شوید به معرفی چند نمونه از وب سایت های حرفه ای بجنورد می پردازیم: طراحی سایت بجنورد shiraz.ir که متعلق به شهرداری بجنورد می باشد از جمله نمونه های طراحی سایت در بجنورد می باشد که شرکت طراحی سایت بجنورد سعی نموده در صفحه اول این سایت، دسترسی بخش های مختلف سازمان را به صورت جداگانه نشان دهد. برای طراحی تخصصی وب سایت بجنورد می توان گفت که طراحی وب سایت شهرداری بجنورد می تواند نمونه خوبی باشد. قیمت طراحی سایت در بجنورد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمیتوان گفت که این وب سایت از لحاظ قیمت طراحی سایت بجنورد در چه حدی است اما با امکانات موجود در آن قاعدتا این وب سایت از جمله نمونه های طراحی سایت ارزان در بجنورد نخواهد بود. از دیگر نمونه های طراحی تخصصی وب سایت بجنورد می توان به وب سایت دانشگاه بجنورد اشاره نمود. در صورتی که بخواهیم قیمت طراحی سایت دانشگاه بجنورد را مشخص کنیم این سایت را نیز نمی توان به عنوان یک نمونه طراحی سایت ارزان در بجنورد نام برد زیرا شرکت طراح سایت در بجنورد سعی نموده طراحی سایت حرفه ای در بجنورد برای این دانشگاه انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بجنورد
: برای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در بجنورد می توانید نمونه کارهای فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک را مشاهده نمائید. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بجنورد شرکت طراحی باید نهایت دقت خود را به عمل آورد، چرا که طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی در شهر بجنورد نیازمند این است که طراح سایت بجنورد بتواند کلیه نیازهای مشتری را در قالب طراحی تخصصی وب سایت بجنورد بگنجاند و مشتری نیز بتواند علیرغم معقول بودن قیمت طراحی سایت در بجنورد از این طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بجنورد نهایت استفاده را داشته باشد.