• طراحی وب سایت

  امروزه طراحی سایت یک نیاز نیست بلکه یک ضرورت به شمار می رود، به طوری که هر مجموعه ای نیز به یک وب سایت دارد

 • طراحی فروشگاه اینترنتی

  در دنیای دیجیتال امروز که بازارهای سنتی جای خود را به بازارهای دیجیتال داده اند، از دست دادن بازار آنلاین به معنای شکست است

 • طراحی اپلیکشن موبایل

  در دسترس بودن مهمترین دغده ای است که فعالان حوزه اینترنت در قبال بازار آنلاین برای ارائه محصولات و خدمات خود دارند

 • نمونه کارها

  کارنامه فعالیت یک مجموعه موفق، به شما ثابت می کند که تا چه حد می توانید از سرمایه گذاری که انجام می دهید مطمئن باشید

طرف مقابلتان را کامل بشناسید!

و با خاطری آسوده تصمیم گیری کنید...
سپردن پروژه به افراد یا موسسات غیر رسمی و یا کم سابقه اهداف شما را به خطر می اندازد
 • طراحی سایت فراتک در سال 1383 تاسیس و در سال 1388 با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه ای فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت و طراحی فروشگاه های اینترنتی آنلاین آغاز نمود.

 • فراتک با بیش از 13 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی وب سایت، تجربه پیاده سازی و طراحی بیش از 950 وب سایت فعال را در کارنامه فعالیت خود دارد.

 • حوزه فعالیت فراتک محدود به یک ناحیه جغرافیایی نبوده و به لطف سیستم ارتباط با مشتری قدرتمند خود، افتخار طراحی وب سایت برای مشتریان مختلف در کلیه شهرهای کشور را داراست.

چرا ادعا میکنیم که فعالیت ما مربوط به یک جغرافیا نیست؟

طراحی سایت شرکت پاکدیس (ساندیس) ارومیه

طراحی سایت شرکت پاکدیس ارائه کننده نوشیدنی و سایر محصولات غذایی که با نام شرکت ساندیس نیز شناخته می شود توسط طراحی سایت فراتک انجام شده که با توجه به اینکه سفاش دهنده طراحی سایت در ارومیه قرار داشته قرارداد این پروژه به صورت غیرحضوری منعقد گردیده و پروژه نیز مطابق قرارداد در زمان مقرر خود تحویل مشتری گردیده و آموزش های لازم در مورد نحوه کار با سایت به صورت ویدئویی ارائه شده است.

طراحی سایت هتل الماس مشهد

طراحی سایت هتل الماس پنج ستاره مشهد یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های مشهد نیز از دیگر نمونه های طراحی سایت فراتک در مشهد به شمار می رود. قرارداد طراحی سایت این هتل پس از آن منعقد شد که این مجموعه نتیجه دلخواه خود را از وب سایت های طراحی شده ی قبلی دریافت ننموده و تصمیم به همکاری با مجموعه طراحی سایت فراتک گرفت. پروژه سایت هتل الماس در تاریخ مقرر تحویل مشتری گردید و آموزش های لازم در خصوص نحوه ی کار با سایت نیز به مشتری ارائه شد.

طراحی سایت صنایع غذایی اروم آدا

طراحی سایت کارخانه صنایع غذایی اروم آدا یکی دیگر از افتخاراتی است که شرکت فراتک در زمینه طراحی سایت از راه دور دارد. این کارخانه در ارومیه واقع شده است و شرکت فراتک افتخار داشته که کلیه مراحل این پروژه را از مرحله سفارش تا مرحله آموزش به صورت غیرحضوری انجام دهد. در حال حاضر این وب سایت بر روی آدرس دایر بوده و مشتری به راحتی در حال مدیریت وب سایت خود می باشد.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایر لند

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تایرلند یکی دیگر از مشتریان راه دور فراتک که از شهر شیراز اقدام به سفارش گذاری فروشگاه اینترنتی نموده اند نیز توسط مجموعه فراتک صورت پذیرفته است. این فروشگاه اینترنتی از امکاناتی که مشتری مدنظر داشته بهره برده و کلیه نیازهای کارفرمای خود را تامین می نماید. فراتک مفتخر است اعلام نماید کلیه مراحل سفارش تا تحویل این پروژه نیز به صورت غیرحضوری صورت پذیرفته است.

+

مـشـتـری طـراحـی سـایـت

تا کنون از خدمات ما رضایت داشته اند

به دلیل وجود اتوماسیون قدرتمند ارتباط با مشتری

افتخار ملاقات با بسیاری از مشتری هایمان را نداشته ایم!

مشتریان ما سالهاست که از سیستم پشتیبانی غیرحضوری طراحی سایت فراتک (پورتال مشتریان) بهره می برند...

مشــــاوره رایـگــــان

051 - 360 90 943 (5 Line)

اجازه دهید کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان طراحی سایت با شما تماس بگیرند...

ثبت درخواست تماس مشاوره رایگان

طراحی وب سایت خراسان

طراحی تخصصی و حرفه ای وب سایت در خراسان یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت داده پردازی فراتک می باشد.

khorasan web design

http://www.faratechdp.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

با توجه به اینکه شرکت طراحی وب سایت فراتک در طول فعالیت خود از سال 1383 تا کنون توانسته است بیش از 950 نمونه کار طراحی سایت موفق از خود به جای بگذارد و از آنجایی که تا کنون خدمات طراحی سایت شرکت فراتک محدود به یک منطقه جغرافیایی خاص نبوده ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت و طراح فروشگاه اینترنتی قدرتمند در کشور، آماده ارائه خدمات طراحی سایت دراستان خراسان همانند سایر شهرها و استان های کشور از جمله طراحی سایت در استان خراسان و طراحی وب سایت در استان خراسان است.

شرکت داده پردازی فراتک نه تنها به عنوان طراح سایت در استان خراسان امکان فعالیت دارد بلکه در اقصی نقاط کشور نیز به فعالیت پرداخته و موفق به ارائه خدمات طراحی وب سایت در کلیه استانهای کشور از جمله استان خراسان نماید.

خدمات تخصصی طراحی سایت در خراسان

موفقیت شرکت فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت استان خراسان و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از استانی همانند استان خراسان جهت ارائه خدمات طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطروحه به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در استان خراسان به وی ارائه می دهند. سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در استان خراسان تمایل به همکاری با شرکت طراحی سایت فراتک داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری استان خراسان با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند. لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در استان خراسان لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در استان خراسان نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد. پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت استان خراسان وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت استان خراسان می پردازد. لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای استان خراسان ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری استان خراسان از طریق پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در استان خراسان در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزوم طراحی سایت حرفه ای استان خراسان شرکت فراتک بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در استان خراسان می نماید. پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت استان خراسان ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری استان خراسان در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

نحوه انجام طراحی وب سایت در خراسان

طراحی سایت در استان خراسان رضوی

شرکت طراحی سایت فراتک افتخار دارد برای شهرهای زیر در استان خراسان رضوی خدمات طراحی سایت خود را ارائه دهد:

طراحی سایت باخرز، طراحی سایت بجستان، طراحی سایت بردسکن، طراحی سایت تایباد، طراحی سایت تربت جام،طراحی سایت تربت حیدریه، طراحی سایت جغتای، طراحی سایت جوین، طراحی سایت چناران، طراحی سایت خلیل‌آباد،طراحی سایت خواف، طراحی سایت خوشاب، طراحی سایت داورزن، طراحی سایت خواف، طراحی سایت رشتخوار،طراحی سایت زاوه، طراحی سایت سبزوار، طراحی سایت سرخس، طراحی سایت طرقبه شاندیز، طراحی سایت فریمان،طراحی سایت فیروزه، طراحی سایت قوچان، طراحی سایت کاشمر، طراحی سایت کلات، طراحی سایت گناباد، طراحی سایت مشهد، طراحی سایت مه‌ولات، طراحی سایت نیشابور،

طراحی سایت در استان خراسان شمالی

شرکت طراحی سایت فراتک افتخار دارد برای شهرهای زیر در استان خراسان شمالی خدمات طراحی سایت خود را ارائه دهد:

طراحی سایت اسفراین، طراحی سایت بجنورد، طراحی سایت شیروان، طراحی سایت تربت حیدریه، طراحی سایت جاجرم،طراحی سایت راز، طراحی سایت فاروج، طراحی سایت گرمه، طراحی سایت مانه و سملقان،

طراحی سایت در استان خراسان جنوبی

شرکت طراحی سایت فراتک افتخار دارد برای شهرهای زیر در استان خراسان جنوبی خدمات طراحی سایت خود را ارائه دهد:

طراحی سایت بیرجند، طراحی سایت قائن، طراحی سایت طبس، طراحی سایت فردوس، طراحی سایت بشرویه، طراحی سایت خوسف، طراحی سایت درمیان، طراحی سایت زیرکوه، طراحی سایت سرایان، طراحی سایت سربیشه، طراحی سایت سرایان، طراحی سایت نهبندان،

در نهایت نیز شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وب سایت طراحی سایت استان خراسان را انجام دهد.