طراحی وب سایت

 

امروزه طراحی سایت برای شرکت ها، موسسات و حتی اشخاص دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است. در عصر ارتباطات، دنیای اینترنت و وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم است. گستردگی دسترسی به اطلاعات یک سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکاناتی که می تواند در اختیار کاربران خود قرار دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگی های طراحی سایت می باشد.

 

مراحل راه اندازی یک وب سایت

اصولا پروسه طراحی وب سایت نیازمند یک مسیر مشخص و سلسله مراحل سازمان یافته است تا پروسه پیاده سازی مطابق با برنامه ریزی و درخواست شما پیش رود. از این رو در صورتی که قصد سفارش وبسایت دارید پیشنهاد می کنیم از راهنمایی های زیر استفاده نمائید:

 

نیازسنجی و تبیین استراتژی طراحی سایت

 

بهترین نتایج از یک برنامه ریزی دقیق حاصل می شود. تعیین اهداف و نیازهای شما از وبگاه، اولین قدم در پیاده سازی یک وبسایت موفق می باشد. به عبارت دیگر روی کاغذ آوردن اهداف شما از ساخت یک وبگاه کمک شایانی در رسیدن به بهترین نتیجه خواهد نمود. پس از ارائه نیازها و استراتژی شما، این وظیفه شرکت طراحی سایت است که پیشنهاداتی را در زمینه هدف مورد نظر شما ارائه داده و شما را به سمت بهترین نتیجه ی دلخواهتان سوق دهد.

تعیین چهارچوب پیاده سازی ظاهر وب سایت

طراحی قالب سایت و ظاهر گرافیکی آن، یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در برندینگ و اعتبار مجموعه ی شما خواهد بود. هرچه قالب وبسایت شما زیباتر و قابل اعتمادتر باشد قطعا در افزایش اعتبار وبسایت و حتی مجموعه شما تاثیرگذار خواهد بود. لذا این وظیفه ی شرکت طراح سایت است که در زمینه قالب وب سایت برای کسب بهترین نتیجه به شما مشاوره داده و شما را راهنمایی نماید.

 
 
 

کدنویسی و پیاده سازی فنی وب سایت

 

قلب یک وبسایت کدهای تشکیل دهنده آن هستند. به عبارت دیگر هر آنچه شما می بینید حاصل ساعت ها کدنویسی پشت آن است. حال آنکه هرچه این فرآیند بهینه تر و توسط متخصصین این زمینه انجام شود، وبسایت پیاده سازی شده در حالت نمایشی و عملکردی نتیجه ی مطلوب تری را خواهد داشت. در واقع این تخصص تیم برنامه نویسی است که شما را به هدف مورد نظرتان می رساند.

اتمام طراحی سایت و آموزش و تحویل پروژه

پس از اتمام پیاده سازی فنی وبسایت و انجام تست های لازم جهت کسب اطمینان از عملکرد صحیح تمام بخش ها، تحویل پروژه و ارائه آموزش های مرتبط با نحوه کار با بخش های مختلف وبسایت که متناسب با سفارش شما است آغاز خواهد شد که کارشناسان پشتیبانی شرکت طراح سایت، وظیفه ی انجام آن را به عهده خواهند داشت و در ادامه ی روند کار با وبسایت نیز همواره شما را در زمینه کار با آن راهنمایی خواهند نمود.

 
 
مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت
 

شرکت داده پردازی فراتک با بیش از 1200 نمونه کار فعال طراحی سایت در مشهد و سایر نقاط کشور، افتخار ارائه مشاوره و پیاده سازی طراحی سایت شرکتی، سازمانی، شخصی، فروشگاهی و همچنین پیاده سازی اپلیکیشن موبایل را دارد.

051-36090944

مشـــــــــاوره رایــــــــــگان
در زمـینــه طــراحـــی وب ســـایـت

برخی از مشتریان طراحی سایت فراتک مشهد :

نمونه های سازمانی: ● دانشگاه پیام نور مشهد ● سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی ● آستان قدس رضوی (موقوفات ملک) ● شهرداری بجستان ● موسسه پیوند علم و صنعت امیرکبیر ● فدراسیون مشاوران کشورهای اسلامی ● شرکت تعاونی کشاورزی کشاورزان مشهد ● موسسه آموزش عالی آزاد مهندسان ● صندوق مهر رضا خراسان رضوی

نمونه های شرکتی: ● آبمیوه ساندیس ● محصولات غذایی اروم آدا ● کارخانه مشهد دوام ● کارخانه فرش نگین مشهد ● کارخانه محصولات غذایی مسما ● محصولات غذایی شهربابانا ● کارخانه مشهد سرما ● صنایع روشنایی سوتارا ● هتل مدینه الرضا ● هتل الماس نوین ● هتل کوثر ● محصولات غذایی سید ● ادویه جات ضامن ● شرکت عمارت هشتم ● شرکت فراسوی شرق ● مهندسی مشاور کاوش پی مشهد ● مجموعه تفریحی گردشگری چالیدره ● گروه تولیدی مبلمان چوب سنگ ● صنایع چوب و مبلمان گوفر ● تشک طبی باراد ● شرکت اطلس ماشین پلیمر ● بازرگانی برق و کابل مغان ● فناوری های راهبردی آریاز ● نگین زعفران ● کارخانه قند چناران ● محصولات دوریکا ● محصولات غذایی دهکده خرم و صدها مشتری دیگر...

لیست نمونه کارهای فراتک مشهد

انواع طراحی سایت :

طراحی سایت بطور کلی از 2 روش استاتیک و داینامیک انجام پذیر است.روش قدیمی آن که پیاده سازی به صورت استاتیک میباشد بدینصورت است که طراح سایت تک تک صفحات وبگاه مشتری را به سفارش او پیاده کرده و آنها را در اختیار مشتری قرار میدهد.این روش دارای ایرادات بسیاریست از جمله زمانبر بودن راه اندازی وبسایت ، وابستگی شدید مشتری به طراح ،هزینه بالای طراحی قالب سایت، کیفیت پائین پشتیبانی و محدود بودن وبسایت مشتری به صفحات ساخته شده توسط طراح و ضرورت صرف زمان وهزینه مجدد برای افزودن صفحات یا محتوای جدید به وبسایت .

روش جدید طراحی سایت که به صورت داینامیک میباشد توسط نرم افزار مدیریت محتوی انجام میشود.در این روش طراح تنها یک صفحه را براساس سلیقه مشتری پیاده سازی کرده و سپس سایر صفحات توسط کنترل پانل مدیریتی نرم افزار به راحتی تعریف شده و ورود محتوی در آنها صورت میگیرد. مزایای این روش، هزینه بهینه و کمتر نسبت به پیاده سازی سایت استاتیک و عدم وابستگی مشتری به طراح برای ایجاد صفحات جدید و تغییر محتوای قبلی وبهره مندی از پشتیبانی سریعتر است.

شرکت داده پردازی فراتک با هدف ایجاد تحول و روندی نو در طراحی سایت ، به عرصه فعالیت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان می دهد که اغلب اشخاص، شرکت ها و سازمان های ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی سایت صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند حال آنکه در دنیای 50 میلیونی کاربران اینترنتی ایران، عدم توجه به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وبگاه، اشتباه تجاری بزرگی محسوب می شود.

در صورتی که تمایل دارید صاحب یک وبگاه اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف خود و همچنین نیازهای کاربران مورد نظر را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی موارد مورد نظر شما، طراحی سایت شما را بر عهده خواهیم گرفت. شرکت داده پردازی فراتک انواع طراحی سایت شخصی، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت سازمانی، طراحی سایت فروشگاهی ،... را اجرا مینماید. به لیست مشتریان ما نگاهی بیاندازید، مطمئناً از اینکه طراحی سایت خود را به ما می سپارید، آسوده خاطر خواهید بود.

مزایای داشتن یک سایت :

در متن زیر سعی شده دلایل داشتن یک وبسایت ذکر شود. شما با توجه به کلیه شرایط مربوط به حرفه خود می توانید تصمیم بگیرید که یک وبگاه در بالا بردن راندمان کاری شما چه مقدار تاثیرگذار است. با تمام مزایایی که داشتن یک وبسایت دارد ولی هزینه این روش تبلیغاتی بسیار کمتر از سایر روش های تبلیغاتی است. یک وبسایت می تواند نقش یک بروشور، بیلبورد و ... را برای شما ایفا کند با این تفاوت که :

  • شما با استفاده از پایگاه اینترنتی می توانید به راحتی کلیه محصولات خود را به بازدید کنندگان معرفی کنید، (هیچ محدودیتی در تعداد صفحات و میزان توضیحات ندارید) آنها را از آخرین تغییرات مطلع کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید و یا حتی نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید.
  • یک وبسایت راهی مناسب برای ارائه اطلاعات مختلف در مورد کالاها و خدماتی است که شرکت به مشتریان ارائه می دهد. بدون اینکه مشتری مجبور باشد در زمان خاصی به شرکت مراجعه کند و یا اینکه با شرکت تماس بگیرد می تواند در هر کجا که باشد به پایگاه اینترنتی شرکت مراجعه کند و اطلاعات مورد نظر خود را کسب کند.
  • با استفاده از یک وبگاه اینترنتی می توان به راحتی اطلاعات مربوط به محصولات جدید را منتشر کرد بدون اینکه نیازی به چاپ بروشورها و آگهی های جدید باشد.
  • مشتریان ممکن است 24 ساعته به شما دسترسی نداشته باشند، اما در هر زمان و مکانی مي توانند به سايت شما مراجعه کنند. پس وب سايت نماينده ای از شماست که 24 ساعته قابل دسترس است.
  • با گسترش اينترنت، روز به روز به تعداد افرادی که از اينترنت به عنوان مرجعی برای انتخاب استفاده مي کنند افزوده مي شود. عدم حضور شما در صورت حضور ساير رقبا در اين عرصه يعنی از دست دادن مشتريان.

درآخر همه مراحل تجارت موفق، از جمله تبليغ، اطلاع رسانی، فروش و خدمات پس از فروش، ضمن صرفه جويی در همه منابع، به وسيله يک سايت انجام پذير است

امروزه ، نقطه آغازين تماس مشتری با يك شركت اغلب سايت آن شركت است. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت (حتي اگر حضوري ضعيف باشد) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود.

یک وب سایت باید چه ویژگی هایی داشته باشد

اگر میخواهید یک وبسایت خوب داشته باشید باید به نکات زیر که عناصر پیاده سازی وب سایت خوب است توجه فرمایید.
آیا تا کنون فکر کرده اید که چه نوع طراحی وب سایتی به منزله ی یک پیاده سازی سایت خوب تلقی میشود؟ گرافیک مهم است؟محتوای سایت مهم است؟ رنگ بندی وبسایت چطور؟

آنچه به نظر میرسد این است که مهم ترین عامل، تعیین تفاوت اساسی، بین پیاده سازی سایت موفق و طراحی وب سایت ناموفق است.اما نکته ای که وجود دارد این است که درک افراد از پیاده سازی وب سایت با هم کاملا متفاوت است. هنگامی که شما در حال طراحی قالب سایت خود هستید، از این حقیقت آگاه باشید که برای دسترسی به پایگاه اینترنتی شما، مرورگرها و دستگاه های متعددی وجود دارند که افراد می توانند از آنها استفاده نمایند. زمان زیادی نیست که دسترسی افراد به اینترنت تنها از طریق کامپیوتر های شخصی و یا لپ تاپ محدود نمی شود؛ بسیاری از دستگاه های کوچک و دستی دیگری هستند که افراد می توانند به صورت مستقیم به اینترنت وصل شده و به وبسایت شما دسترسی پیدا کنند.پس شما باید بسیار دقت کنید که در وبگاه خود از چه مواردی استفاده میکنید،آیا فقط متن و عکس است؟ یا در آن فیلم هم هست؟ اگر وب سایت شما در جهت اطلاع رسانی باشد باید متن های آن بیشتر باشد تا فردی که برای دسترسی به این اطلاعات وارد وبسایت شده اند با عکس و ویدئو مواجه نشد و از بودن در آن خسته نگردد و برعکس اگر وبسایت شما با هدف نمایش تصاویر و ویدئو باشد باید از گذاشتن مطالب زیاد در آن خودداری گردد. بنابراین هنگامی که میخواهید پیاده سازی سایت خود را آغاز کنید باید به تمامی پارامترها توجه کنید. در اینجا میخواهم توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهم که به شما کمک کند که طراحی سایت مناسب و خوبی و موفقی داشته باشید تا در کسب و کار خود هم متعاقبا موفق شوید.

1.ایجاد یک وبسایت که سبک باشد.اگر اطلاعات مهمی در وبگاه شما هست که قبل از هر معامله ای باید خریدار آن ها را ببیند سعی نکنید وبسایت خود را با تصویر و فیلم سنگین کنید بلکه همان محتوا را تکمیل و جامع ارائه دهید.

2.در طراحی قالب سایت خود از رنگ هایی که بر روی چشم فشار میاورند بپرهیزید.از رنگ های آرامش بخشی که در کنار چیدمان منظم مخاطب را جذب میکند استفاده کنید تا بارها از وبگاه شما بازدید کند. اگر رنگ هایی که پرفشار هستند در پیاده سازی وب سایت بکار ببرید دیگر مهم نیست که وبسایت شما چقدر عالی است چون باعث خستگی بازدیدکننده شده است. در ضمن حتما دقت کنید که رنگ پس زمینه وبسایت شما با رنگ فونتی که بکار میبرید متضاد باشد تا نوشته ها خوانا باشد و چشم را آزاد ندهد.

3.برای اینکه افراد در وبسایت شما دچار سرگردانی نشوند تعریف دقیق و درستی از حرکت در آن داشته باشید. در هر صفحه ای برای بازگشت به صفحه های قبل ،این قابلیت را فراهم آورید. در طراحی سایت به این قابلیت ناوبری گویند. سعی کنید با css یک ناوبری متنی مناسب ایجاد کنید.

اگر از این اصول اساسی پیاده سازی وب سایت پیروی نمایید در این صورت می توانید طراحی قالب سایت خود را به رخ دیگران بکشید. به خاطر داشته باشید که شما طراحی سایت را به خاطر بازدیدکننده انجام می دهید نه برای خواسته های خودتان!

کلمات مرتبط با متن: طراحی سایت مشهد - طراحی سایت - طراحی وب سایت مشهد - پیاده سازی سایت در مشهد

طراحی سایت توسط شرکت داده پردازی فراتک

شرکت داده پردازی فراتک با سابقه فعالیت از سال 1383 در زمینه پیاده سازی سایت تاکنون توانسته است به بیش از 1200 مشتری در زمینه طراحی سایت خدمات رسانی نماید.

این خدمات که به همراه پشتیبانی طراحی سایت ارائه شده محدود به یک ناحیه خاص جغرافیایی خاص نبوده و نه تنها در سایر شهرهای کشور پهناورمان ایران ارائه می شود، بلکه هموطنانمان در سایر کشورهای جهان از جمله افغانستان، کانادا و روسیه نیز از خدمات طراحی سایت شرکت داده پردازی فراتک و پشتیبانی وب سایت استفاده می نمایند.

اما اگر بخواهیم دلیل موفقیت شرکت طراحی داده پردازی فراتک در ارائه خدمات طراحی سایت و پشتیبانی مستمر کلیه مشتریان خود در سایر شهرها را ارزیابی کنیم می توان به روال زیر اشاره نمود که در آن سعی شده از بهینه ترین روند ممکن استفاده شود:

زمانی که برای درخواست مشاوره طراحی سایت با شرکت داده پردازی فراتک تماس گرفته می شود مهم نیست که این تماس از کدام شهر کشور و یا کدام محدوده جغرافیایی باشد. تمرکز کارشناسان فروش ما تنها بر روی ارائه مشاوره به بهترین شکل ممکن براساس نیازهای عنوان شده از سوی درخواست کننده طراحی سایت است.

در صورتی که تماس گیرنده بخواهد خدمات طراحی سایت خود را به شرکت داده پردازی فراتک بسپارد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و انجام سایر مکاتبات اداری با وی در تماس بوده و از طریق خدمات پستی اقدام به عقد قرارداد و تکمیل سفارش طراحی سایت می نمایند. بدیهی است این روال با توجه فعالیت شرکت داده پردازی فراتک تحت نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، صورت می پذیرد.

پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی سایت وارد مرحله اجرایی شده و از این پس کلیه مکاتبات با مشتری از طریق سیستم نرم افزاری و پورتال مشتریان فراتک صورت می پذیرد. بدیهی است بهینگی بسیار بالا در محصولات داده پردازی فراتک باعث شده در روال تحویل وبسایت، کوچکترین مغایرتی با درخواست مشتری وجود نداشته و وبسایت به صورت تست شده آماده تحویل باشد.

پس از آماده شدن وبسایت سفارش داده شده، همکاران ما در نهایت شکیبایی، اقدام به آموزش تصویری نحوه کار با وبسایت می نمایند که از این بابت کاربر می توانید با کلیه بخش های پایگاه اینترنتی خود آشنا شده و به راحتی آموزش کار با آن را فرا گیرد.

و در نهایت شرکت داده پردازی فراتک افتخار دارد به صورت 24 ساعته و از طریق سیستم پورتال مشتریان خود، پشتیبانی کامل از وبسایت مذکور را، فارغ از اینکه مشتری در کدام شهر قرار دهد انجام دهد.

بدین ترتیب در صورتی که شخص، سازمان و یا مجموعه ای نیاز به استفاده از خدمات طراحی سایت فراتک را داشته باشد از هر نقطه کشور و از هر شهری می تواند به راحتی از این خدمات استفاده نموده و تا زمانی که از خدمات شرکت فراتک استفاده می نماید از پشتیبانی این شرکت نیز بهره ببرد.

شرکت داده پردازی فراتک امکان ارائه خدمات طراحی وب سایت در مشهد و همچنین در کلیه نقاط کشور را خواهد داشت. برخی از این شهرها و استان ها به تفکیک در زیر لیست شده اند: