فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی رویان طب

وب سایت شرکت رویان طب توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Royan Kala Web Design

http://www.royankala.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه اینترنتی رویان کالا ارائه دهنده انواع تجهیزات پزشکی می باشد. 

طراحی سایت شرکت رویان طب توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای فروشگاهی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت فروشگاه رویان کالا سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران آن در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

در مورد فروشگاه اینترنتی رویان کالا

مجموعه رویان طب با نام دامنه RoyanKala.ir در سال 1398 تاسیس و بنیان گذاری شده است. این وب سایت فروشگاهی در راستای ارائه تجهیزات پزشکی فعالیت می کند. 

فروشگاه آنلاین رویان کالا محصولات متنوعی در دسته های تجهیزات کمک تنفسی و دستگاه های معاینه تشخیصی ارائه می نماید.

در مورد طراحی وب سایت رویان کالا

طراحی سایت شرکت رویان طب یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب رویان کالا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت رویان طب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی رویان کالا به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.