وب سایت شرکت گرند پرشین هاروست توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Grand Persian Harvest Web Design

http://www.grandpersian.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت پارسیان شرق زیست در سال 1397 تصمیم به الحاق موضوع مواد غذایی به مجموعه خود نمود و لاین مواد غذایی و خشکبار را راه اندازی نمود.

سایت شرکت پارسیان شرق زیست با نام گرند پرشین هاروست در سال 1397 و به درخواست مدیران این مجموعه توسط شرکت داده پردازی فراتک به مرحله اجرا درآمد. این وبسایت در شهر مشهد و کاملا مطابق نیاز مسئولین مجموعه پارسیان شرق زیست طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در مورد شرکت گرند پرشین هاروست

در اوایل مهرماه 97 ایده و نظر الحاق موضوع مواد غذایی به شرکت پارسیان شرق زیست مطرح و بعد از تحقیقات و بررسی های اولیه و لازم و همچنین امکانات و پتانسیل شرکت، جهت این موضوع، مطالب اولیه گردآوری و به واحد تحقیقات و اطاق فکر شرکت ارجاع و در نهایت بعد از جمع آوری اطلاعات توسط متخصصین مربوطه در زمینه های تولید سالم و ارگانیک مواد غذایی، بهداشت، بررسی بازار مصرف، قیمت های تمام شده محصولات بازاریابی-سیستم های فروش جهت کاهش هزینه ها و کاهش قیمت محصولات ایده و نظر مطرح شده و به صورت مشخص به عنوان هدف تعیین و ثبت گردید. پیرو این تصمیم در جهت تسریع در رسیدن به هدف مشخص شده و همچنین ارائه بهتر خدمات طرحی آزمایشی در آذر و دی ماه 97 در سطح شهر مشهد بین تعدادی از فروشگاه های عرضه مواد غذایی در مناطق مختلف انجام و بنا به درخواست شرکت و لطف مدیران این فروشگاه ها که در حال حاضر جزء دوستان شرکت محسوب می شوند اطلاعات ارزشمند و کمک کننده جمع آوری و در اختیار واحد تحقیقات قرار گرفت و در نهایت با حمایت و ارائه نظرات و انتقادات جالب و سازنده و خلاقانه مدیران فروشگاه ها و همکاری جمعی از مشتریان آن ها در 20 دیماه 97 اقدامات لازم جهت الحاق موضوع مواد غذایی به شرکت پارسیان شرق زیست در دستور کار قرار گرفت.

و اینک ما به عنوان خدمتگذار هموطنان عزیز، به صورت نمادین، همانند نهالی کوچک پا به عرصه وجود گذاشته و با امید به این واقعیت که شما به عنوان مشتری و مصرف کنندگان محصولات شرکت، با حمایت و ارائه پیشنهادات و انتقادات ایده ها و نظرات ارزشمندتان این نهال نوپا را که پایبند به اصول اخلاقی و انسانی است رشد داده و تبدیل به درختی تنومند و مثمر و همچنین به عنوان خدمتگذار و عرضه کننده بهترین و سالم ترین مواد غذایی با منصفانه ترین قیمت ها به تمام ایرانیان عزیز بتوانیم با استراتژی مبتنی بر آرمان خواهی شرکت ثمره این درخت تنومند و استوار را در سبد غذایی تمام هموطنان عزیز و مهربان و خونگرم سرزمین پهناور و با افتخار ایران عزیز داشته باشیم.

در مورد طراحی سایت شرکت گرند پرشین هاروست

طراحی سایت شرکت پارسیان شرق زیست یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت گرند پرشین هاروست سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت حرفه ای و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت پارسیان شرق زیست از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی گرند پرشین هاروست به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.