وب سایت کتاب توریست توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

World Tourist Book Web Design

http://worldtourist.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

کتاب توریست یکی از کتاب های در کشور میباشد که به طور ویژه و اختصاصی به جاذبه های توریستی شهر پاریس پرداخته است که طراحی سایت کتاب توریست در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1395 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی این وب سایت کتاب توریست سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد کتاب توریست

کتاب گردشگری پاریس که با نام تجاری توریست به چاپ رسیده است، به طور ویژه و اختصاصی به جاذبه های توریستی شهر پاریس پرداخته است. این کتاب نتیجه تلاش گروهی گردآورنده، مترجم و طراحان عزیزانی است که سعی نمودند، محتوایی منحصر به فرد با ترجمه ای روان و ساده و طراحی خلاقانه به دست شما برسد.

علاوه بر معرفی فرودگاه های شهر، سیستم حمل و نقل بین فرودگاهی و شهر پاریس، به معرفی سیستم حمل و نقل شهری پاریس نیز پرداخته است که علاوه بر معرفی انواع آن، به معرفی انواع بلیط های مترو و اتوبوس و خطوط RER شهر پاریس هم می پردازد. ویژگی کاربردی و منحصر به فرد این کتاب در این است که علاوه بر معرفی جاذبه های توریستی پاریس که سالیانه میلیون ها بازدید کننده دارد، نحوه ی دسترسی به این جاذبه ها را بوسیله ی مترو و اتوبوس و RER مشخص می کند.

علاوه بر آن شما را با اطلاعات ارزشمندی از جاذبه های توریستی پاریس که در هیچ کتاب و سایتی گردشگری دیگری نخواهید یافت، آشنا می کند. از ویژگی های جالب و اختصاصی این کتاب معرفی دو بخش تجربه سفر و مدیران آژانس های مسافرتی است که در دو بخش انتهایی کتاب قرار گرفته است.

در بخش تجربه سفر از هموطنان عزیز و عاشق مسافرت دعوت شده است که عکس های خاطره انگیز خود را که در شهرها و کشورهای مختلف جهان گرفته اند را با ما به اشتراک گذارند و در کتاب به اسم خودشان با طراحی زیبا به چاپ برسد و در نهایت هم یک نسخه رایگان از کتاب به عزیزانی که عکس شان در کتاب هست ارسال شود.

در بخش بعدی که اختصاص به مدیران محترم آژانس های مسافرتی دارد، از مدیرانی نام برده می شود که در بخش برگزاری تورهای خارجی به خصوص در برگزاری تور شهر پاریس فعالیت دارند. در این بخش تصویر مدیریت به همراه آدرس و اطلاعات تماس دفتر آژانس مسافرتی این عزیزان درج شده است تا علاوه بر اینکه عزیزان هموطن عاشق گردش و مسافرت بهتر با این مدیران در ارتباط باشند، با همکاران خود در سراسر کشور بهتر آشنا شوند.

از مدیران محترم آژانس های مسافرتی هم دعوت می شود با ارسال اطلاعات خود روش نوینی را در امر تبلیغات تجربه نمایند.

درباره طراحی وب سایت کتاب توریست