وب سایت شرکت نگار تایماز توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Negar Taymaz Machinery Co. Web Design

http://www.negartaymaz.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت نگار تایماز فعال در حوزه طراحی و تولید ماشین‌آلات ساخت انواع رب، کنسروجات، مرباجات و ... می‌باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1363 به صورت رسمی آغاز نموده است. 

طراحی سایت شرکت نگار تایماز توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1398 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می‌آید.در طراحی سایت شرکت نگار تایماز سعی گردیده است تمامی خواسته‌های مدیران شرکت نگار تایماز در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده‌سازی شود.

در مورد شرکت نگار تایماز

شرکت ماشین‌سازی نگار تایماز فعالیت خود را با نام شرکت ماشین‌سازی صنایع غذایی تایماز در سال 1363 با شماره ثبت 13132 آغاز و بعد از توسعه کار و تخصصی‌تر کردن بخش‌ها، فعالیت اصلی خود را در شرکت جدیدی به نام نگار تایماز در سال 1377 ادامه داد.
بنیان‌گذار و مدیرعامل این شرکت جناب آقای محمد باشقره دارای بیش از 3 دهه سابقه درخشان در زمینه طراحی، ساخت و مشاوره ماشین‌آلات صنایع غذایی به ویژه خطوط رب گوجه فرنگی، پوره میوه‌جات و کنسانتره، کمپوت، مرباجات، ترشیجات و کنسروجات مشغول به فعالیت می‌باشد.
هم اکنون بعد از سال‌ها تلاش مستمر در این رشته نگارتایماز با استفاده از فناوری‌های روز دنیا و ارتباط تنگاتنگ با شرکت‌های معتبر خارجی به ویژه شرکت‌های ایتالیایی از قبیل شرکت Asepsystem و استفاده از مهندسین و متخصصین مجرب این شرکت‌ها توانایی تولید کامل خطوط و بزرگترین دستگاه‌های صنایع غذایی با بهترین کیفیت، ظرفیت و راندمان ممکن و مصرف کمترین انرژی و ایجاد کمترین آلودگی برای محیط زیست و همچنین جلوگیری از به وجود آمدن ضایعات مواد اولیه و تولیدی و نیز توقف بی مورد خط تولید در حین کار را پیدا نموده و در ثمره این تلاش‌های بی وقفه توانسته است رقیبی جدی برای شرکت‌های بزرگ دنیا در ساخت ماشین‌آلات صنایع غذایی شود.

در مورد طراحی وب سایت شرکت نگار تایماز

طراحی سایت شرکت نگار تایماز یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت نگار تایماز سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

در طراحی سایت شرکت نگار تایماز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی نگار تایماز به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.