وب سایت موسسه شمیم خانواده آسمانی توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design Of Shamim Family Institute

https://www.kh-asemani.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

موسسه فرهنگی ـ دینی شمیم خانواده آسمانی، با لطف وعنایت الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، بامدیریت سرکار خانم ریحانه پزشکی راد فعالیت های متفرقه خود را از سال 73، به صورت قسمتی از فعالیت های فرهنگی خیریه معین الضعفاء با فعالیت در بخش دختران و بانوان آغاز نمود و تا به امروز تلاش خود را در جهت پرورش هر چه بیشتر و پر ثمرتر افکار گروه دختران جوان معطوف نموده است. وب سایت موسسه شمیم خانواده آسمانی در سال 1397 توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی شد.

در مورد موسسه فرهنگی-هنری شمیم خانواده آسمانی

موسسه فرهنگی ـ دینی شمیم خانواده آسمانی، با لطف وعنایت الهی و در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف)، بامدیریت سرکار خانم ریحانه پزشکی راد فعالیت های متفرقه خود را از سال 73، به صورت قسمتی از فعالیت های فرهنگی خیریه معین الضعفاء با فعالیت در بخش دختران و بانوان آغاز نمود و تا به امروز تلاش خود را در جهت پرورش هر چه بیشتر و پر ثمرتر افکار گروه دختران جوان معطوف نموده است.
این موسسه که آغازگر یک فعالیت فرهنگی نوین در گروه دختران بوده است، با توجه به ضرورت گسترش معارف دینی و تربیت اسلامی و پایه گذاری برنامه هایی در مقاطع سنی مختلف ویژه دختران، به صورت رسمی اقدام به فعالیت مستقل در این زمینه نمود و در سال 1393 موفق به اخذ مجوز، از استانداری خراسان رضوی گشت.

موسسه فرهنگی-دینی شمیم خانواده آسمانی (دختران آسمان)، سعی نموده است به منظور شکوفایی و پرورش استعدادهای مذهبی و فطری نوجوانان و جوانان با ایجاد فضایی صمیمانه و دلنشین و متفاوت با محیط های آموزشی و الزامی از جمله مدارس، دانشگاه ها، آموزشگاه ها و...( که دارای فضایی اجباری در مقوله آموزش برای نوجوانان و جوانان هستند) مبادرت به تشکیل دوره های آموزشی و پرورشی در سطوح مختلف با اهداف ذیل نماید:
- آشنایی جوانان از اوان جوانی با اخلاق و معارف اسلامی جهت سالم محیط اجتماعی
- شناخت و انس هرچه بیشتر جوانان با معارف اسلامی، سیره بزرگان و دستورات کتاب آسمانی به عنوان الگوهای دینی و تاثیرپذیری از عملکرد رفتارهای شایسته و بایسته
- تعلیم مهارتهای نوین زندگی، باتوجه به این امرکه دختران و پسران در آینده، سازندگان هر خانواده می باشند.
- تحکیم و تداوم بنیان خانواده ها براساس اصول و مبانی اسلام

در مورد طراحی وب سایت موسسه فرهنگی-هنری شمیم خانواده آسمانی

طراحی سایت موسسه فرهنگی-هنری شمیم خانواده آسمانی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت کانون فرهنگی شرکت شمیم خانواده آسمانی سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت زیبا و حرفه ای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت شرکتی موسسه شمیم خانواده آسمانی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شمیم خانواده آسمانی بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.