وب سایت شرکت حمل و نقل بین المللی شباهنگ آذین توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Web Design of Shabahang Company

http://www.shabahangazin.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی سایت شرکت شباهنگ آذین توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1396 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای شرکتی داده پردازی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت شباهنگ آذین سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران شرکت حمل و نقل شباهنگ آذین در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

درباره شرکت شباهنگ آذین

شرکت حمل و نقل بین المللی شباهنگ آذین در سال 1373 با هدف فعالیت در زمینه حمل و نقل بین المللی تاسیس گردید و کلیه مجوزهای لازم را از نظر فعالیت رسمی و معتبر به عنوان کریر و فورواردر از مراجع و سازمانهای ذیر بط دریافت نموده است. این شرکت با بهره گیری از کادر مجرب و بکارگیری آخرین اصول علمی و فنی در برنامه ریزی و اجرای عملیات حمل و نقل با توجه به ویژگیهای هر مورد خاص از جمله خصوصیات کالا، نوسانهای فصلی و سایر موارد به منظور به حداقل رساندن هزینه های حمل و نقل همراه با حفظ کیفیت خدمات، افزایش سرعت و ارتقا بازدهی عملیات با استفاده از شبکه نمایندگی های داخلی و خارجی و ناوگان کشنده روز دنیاا اطمینان خاطر را برای تجار و بازرگانان محترم به ارمغان می آورد.

در مورد طراحی وب سایت شرکت شباهنگ آذین

طراحی سایت شرکت شباهنگ آذین یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت حمل و نقل بین المللی شباهنگ آذین سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر چشم نواز بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی زیبای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت شباهنگ آذین از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی شباهنگ آذین به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.