وب سایت شرکت زعفران ضحا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Zoha Saffron Web Design

http://www.zohasaffron.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت زعفران ضحا یکی از بزرگترین شرکت های معتبر در زمینه زعفران در کشور می باشد که طراحی سایت زعفران ضحا در مشهد توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت زعفران ضحا سعی گردیده است خواسته های مدیران این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شود.

در مورد زعفران ضحا

شرکت زعفران ضحا دارای آزمایشگاه کنترل کیفیت مجهزی می باشد و کنترل کیفیت زعفران در آزمایشگاه این شرکت مطابق با استاندارد های ایران شامل استاندارد های 1-259 و 2-259 انجام می گردد. استاندارد های ذکر شده در بر دارنده تمام ویژگی ها و درجه بندی زعفران می باشد.

در مورد طراحی سایت زعفران ضحا

طراحی سایت شرکت زعفران ضحا یکی از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت زعفران ضحا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از بهترین نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه در مشهد می باشد. از دیگر نکات مهم در امر طراحی سایت شرکت زعفران ضحا می توان به پرتال اسپانیای آن اشاره نمود.

در طراحی سایت شرکت زعفران ضحا از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زعفران ضحا بکار گرفته شده است در بخش کاربران میتوان به jQuery, HTML5, CSS3, JavaScript و در بخش مدیریتی HTLM5, CSS3, Javascript, React, Redux, Blueprint اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.