وب سایت شرکت دکوراسیون داخلی آرینا توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of arinagroupplus

https://www.arinagroupplus.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت دکوراسیون داخلی آرینا نماینده انحصاری کاغذ دیواری راش آلمان در مشهد می باشد. که طراحی سایت آرینا در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1399 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت شرکت آرینا  سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این شرکت در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

درباره شرکت آرینا

مجموعه آرینا فعالیت خود را در زمینه طراحی، اجرا و تامین متریال لوکس ساختمانی از ابتدای سال 1388 با دریافت مجوزهای لازم آغاز نمود.
در طی سالیان گذشته این مجموعه با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص و با به کارگیری محصولات برندهای معتبر اروپایی و امریکایی در ایران مانند کاغذ دیواری و پارکت و دیگر محصولات لوکس داخلی و خارجی ساختمان به موفقیت های گوناگون دست یافته و همواره در جهت گسترش فعالیت های خود کوشیده است.
مجموعه آرینا علاوه بر فراهم آوردن بهترین و به روزترین خدمات و محصولات، ایجاد حس رضایتمندی قلبی مشتریان را خط مشی اصلی خود قرار داده و تمامی برنامه ریزی ها و فعالیت های کاری را در جهت به حداکثر رساندن این باور انجام داده است. 

درباره طراحی وب سایت شرکت آرینا

طراحی سایت شرکت آرینا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی آرینا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود.

در طراحی سایت معماری و دکوراسیون داخلی آرینا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است و استفاده از این تکنیک روز، موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین نحو اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آرینا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آرینا مشهد بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است