زرین زعفران نام آور

وب سایت شرکت زرین زعفران نام آور توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Zarin Trade Web Design

http://www.zarintrade.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت زرین زعفران نام آور در شهر مشهد واقع شده و فعال درحوزه تولید و صادرات زعفران به سراسر دنیا می باشد.

طراحی وب سایت شرکت زرین زعفران نام آور در سال 1397 توسط مهندسان و طراحان شرکت داده پردازی فراتک انجام شده است. این سایت بر اساس نیازها و درخواست های مدیران مجموعه زرین زعفران نام آور طراحی و پیاده سازی گردیده است. 

در مورد شرکت زرین زعفران نام آور

شرکت زرین زعفران نام آور در سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود. نام سابق این شرکت زعفران نام آور قائنات بود که در زمان ثبت رسمی به نام جدید تغییر یافت. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را در استان همدان آغاز نمود اما پس از چند سال محل فعالیت خود را تغییر داده و به استان خراسان رضوی وارد گردید. از این رو مجموعه زرین زعفران نام آور در سال 1391 با ورود به شهر مشهد مجدد در پی دریافت مجوزهای مربوطه برآمدند و موفق شدند باری دیگر موفقیت های گذشته را تکرار نمایند. این شرکت انواع زعفران را به صورت مستقیم از مزارع جمع آوری نموده و سپس به صورت بهداشتی به انبار منتقل می نماید. پس از آن زعفران ها مورد آزمایش های فیزیکی، شیمیایی و میکروبی در آزمایشگاه شرکت قرار گرفته و با دریافت استانداردهای کیفیت لازم، سورت و بسته بندی شده و به دیگر نقاط جهان از جمله اروپا، آسیا، آمریکای لاتین و اقیانوسیه صادر می نماید.

در مورد طراحی وب سایت شرکت زرین زعفران نام آور

طراحی سایت شرکت زرین زعفران نام آور یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت زرین زعفران نام آور سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت جامع و کامل شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت زرین زعفران نام آور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی زرین زعفران نام آور به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.