طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت Smart Pass توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Web Design of Smart Pass digital locks

https://www.smart-pass.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

شرکت قفل های هوشمند و دیجیتال Smart Pass با استفاده از استانداردهای روز دنیا محصولات خود را طراحی و تولید می‌نماید. 

پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت Smart Pass توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1400 انجام پذیرفته است و یکی از بهترین نمونه کارهای فروشگاهی داده پردازی فراتک به شمار می‌آید. در پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی اسمارت پس سعی گردیده است تمامی خواسته‌های مدیر مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده‌سازی شود.

درباره قفل و دستگیره های اسمارت پس

هسته اولیه اسمارت پس زمانی شکل گرفت که نیاز به هوشمند سازی روز به روز بیشتر و بیشتر گردید تا جایی که ابزار هوشمند عضو لاینفک زندگی امروز شد.
ما تنها یک فروشگاه قفل نیستیم. بلکه اسمارت پس تلاش می کند تا با بررسی نیازمندی های مخاطبین خود گامی بلند در راستای رفع مشکلات شما و هر چه بهینه تر کردن زندگی روزمره بردارد. از دیرباز مشکل حمل کلید و فراموش کردن آن موجب آزار افراد بوده و هست ما در این راستا تلاش می کنیم تا با ارایه ی قفل ها و دسستگیره ها ی هوشمند دیجیتال کمکی به رفع این معذل دیرینه نماییم تا با صرفه جویی در وقت و ایجاد آرامش به رشد و توسعه جامعه کمک شایانی نموده باشیم.
در فروشگاه اینترنتی ما انواع و مدل های مختلفی از قفل دیجیتال درب وجود دارد که می توانید برای افزایش کنترل دسترسی در محل سکونت یا محل کار خود، از بین آنها انتخاب کنید. با این حال، لازم به ذکر است که قفل های درب دیجیتال معمولاً از نظر عوامل، نوع، طرح، سطح امنیت، هزینه متفاوت می باشند و مهم این است که هنگام تهیه قفل درب بدون کلید برای بدست آوردن مناسب ترین مورد برای محل کار، با همه این عوامل آشنا شوید. ما با مهارت و توانمندی خود توانسته ایم بهترین گزینه های مورد نیاز شما را یکجا جمع آوری کرده و با تیم حرفه ای واردات، فروش، نصب و پشتیبانی خود گامی موثر در آسان تر کردن زندگی روزمره شما برداشته ایم.

در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت اسمارت پس

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی شرکت Smart Pass یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می‌باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی قفل و دستگیره Smart Pass سعی شده از آخرین تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه‌های گرافیکی و افکت‌ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکت فراتک در مشهد به شمار می‌رود.

پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی شرکت اسمارت پس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی‌های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی Smart Pass به کار گرفته شده است می‌توان به jQuery, HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت