پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آسمانه رویال توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Asemane Royal Web Design

http://www.asemaneroyal.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

گروه مهندسی آسمانه رویال با هدف خلق ایده‌های جدید و سبک‌های نو در معماری، دکوراسیون داخلی و به طور جامع‌تر صنعت ساخت‌و‌ساز در سال 1398 تاسیس گردید.طراحی وب سایت و فروشگاه آسمانه رویال توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند.  

درمورد فروشگاه اینترنتی آسمانه رویال


گروه مهندسی آسمانه رویال، با هدف خلق ایده‌های جدید و سبک‌های نو در معماری، دکوراسیون داخلی و به طور جامع‌تر صنعت ساخت‌و‌ساز در سال 1398 تاسیس گردید. طبیعتا مهم‌ترین گام برای رسیدن به چنین هدف بزرگی بهره گرفتن از دانش و تخصص نخبگان این صنعت است. مفتخریم در گروه مهندسی آسمانه رویال این امکان را داریم که همراه با یک تیم حرفه‌ای در زمینه‌های طراحی، اجرا و نظارت به شما بزرگواران در خلق فضای رویاییتان کمک کنیم.

از جمله امکانات دیگری که در مجموعه آسمانه رویال در دسترس است، فروشگاه متریال ساختمانی است. تلاش شده است در این فروشگاه،  مجموعه‌ای از متریال لوکس ساختمانی در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد. به اختصار، فعالیت این مجموعه شامل خدمات طراحی و اجرا، فروش متریال و آموزش در زمینه صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی است.

در مورد پیاده سازی وب سایت فروشگاهی آسمانه رویال

 پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آسمانه رویال یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در پیاده سازی وب سایت فروشگاهی آسمانه رویال سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در  پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آسمانه رویال از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در پیاده سازی فروشگاه اینترنتی آسمانه رویال به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.