فروشگاه گسترش صدا یکی از وب سایت های فروشگاه اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Online Store Wed Design Of Gostaresh Seda

https://www.gostaresh-seda.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک، وب سایت فروشگاهی گسترش صدا می باشد که پیاده سازی این سایت در مشهد و در سال 1401 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. این وب سایت فروشگاهی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در اینترنت می باشد.

آشنایی با فروشگاه تجهیزات حرفه ای صوتی گسترش صدا

مجموعه گسترش صدا و نور برتر معرف و تامین کننده تجهیزات حرفه ای صدا، نور و تصویر در شرق کشور می باشد. ارائه راهکارهای تخصصی در طراحی، فروش و پشتیبانی با بهرگیری از افراد متخصص و مجرب از سیاست های این مجموعه است. با استفاده از محصولات و برندهای معتبر دنیا و رعایت حقوق مشتریان ۱۵ سال تجربه حرفه ای کسب کرده ایم و حال آماده ایم ازابتدای آشنای تا انتهای پشتیبانی در کنار شما، همراهتان باشیم. بدین منظور سایت گسترش صدا با نگرش مشاوره و فروش تخصصی راه اندازی گردیده است تا مشتریان با دریافت اطلاعات دقیق و مشاوره قبل از خرید بتوانند کالای مورد نظر خود را تهیه نمایند. مجموعه گسترش صدا و نور برتر دارای نمایندگی انحصاری بیش از 20 کمپانی معتبر دنیا در شرق کشور می باشد. از جمله برندها: RODE رود استرالیا / SARAMONIC سارامونیک امریکا / BEYERDYNAMIC بیرداینامیک آلمان / BEHRINGER بهرینگر المان / MIDAS مای داس انگلیس / BlackMgic بلک مجید و چندین کمپانی دیگر می باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین گسترش صدا

پیاده سازی این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه تجهیزات موسقی و استودیویی در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی تامین کنندگان تجهیزات موسقی برای خود بدست آورد.

در پیاده سازی فروشگاه آنلاین گسترش صدا از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت فروشگاهی تجهیزات دیجیتالی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین گسترش صدا بکار گرفته شده است می توان به Jquery,HTML5,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است

اطلاعات تماس با گسترش صدا

  شماره تماس : 32250110-051

 موبایل: 09128384601-09153171334

  وب سایت: www.gostaresh-seda.com

  آدرس : استان خراسان رضوی ، مشهد ، خیابان سعدی ، نبش سعدی ۱۰ ، مجتمع تجاری کاوه ، پلاک ۳