فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی مهام کنترل

وب سایت فروشگاه نیکامد یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

MahamControl Web Design

https://www.mahamcontrol.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه گروه صنعتی مهام کنترل در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه گروه صنعتی مهام کنترل تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

درباره گروه مهندسی و بازرگانی مهام کنترل

گروه مهندسی و بازرگانی مهام کنترل به پشتوانه بیش از یک دهه دانش و تجربه بنیان گذاران خود در زمینه های فنی، اجرایی و بازرگانی پا به عرصه خدمت به مراکز مختلف علمی، تحقیقاتی، تولیدی و صنعتی کشور عزیزمان ایران نهاده است.

 این گروه علی رغم تقویت دانش فنی در حوزه کاری خود با تکیه بر سه اصل مشاوره مهندسی، قیمت رقابتی و تضمین کیفیت کالا به منظور خریدی آگاهانه و مطمئن در جهت تسهیل و تسریع خدمات رسانی به صنعتگران محترم فعالیت مینماید

در مورد طراحی وب سایت فروشگاه مهام کنترل

طراحی سایت فروشگاهی گروه صنعتی مهام کنترل یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی گروه صنعتی مهام کنترل سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی گروه صنعتی مهام کنترل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی گروه صنعتی مهام کنترل بکار گرفته شده است میتوان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.