وب سایت مجموعه گالری پارچه بن داوود توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس پیاده سازی شده است.

Web Design Of Ben Dawood Store

https://www.bendawoud.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت فروشگاهی گالری بن داوود در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک اجرا و پیاده سازی گردیده است. در زمان طراحی وبسایت گالری بن داوود تلاش شده تمامی نیازهای مدیران این مجموعه به درستی و در نهایت زیبایی به مرحله اجرا درآید.

در مورد گالری پارچه بن داوود

با سابقه بیش از ده سال فروش حضوری به خواست شما عزیزان بر آن شدیم تا در عرصه فروش به صورت آنلاین وارد شویم که با استقبال بی نظیر شما عزیزان رو به رو شدیم تا آنجا که با حمایت های شما در اندک زمانی توانستیم رضایت و اعتماد شما را در این حوزه جلب کنیم به دلگرمی و حمایت شما عزیزان نیازمندیم و بر آن شدیم با توجه به حجم بالای سفارشات و استقبال بی نظیر شما در جهت بهبود بخشیدن در حوزه فروش انلاین سایت فروشگاه بن داوود را راه اندازی کنیم امید آن داریم که این امر باعث تسهیل در خرید انتخاب کالا و ثبت سفارش توسط شما عزیزان شود.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاهی گالری بن داوود

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی گالری بن داوود یکی دیگر از نمونه کارهای فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی گالری بن داوود سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی آنلاین شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت پارچه فروشی و منسوجات گالری بن داوود از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی بن داوود  به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت