وب سایت کتاب‌فروشی آکسفورد توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Oxford Bookstore Web Design

https://www.jangalexpress.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه آکسفورد در حوزه فروش کتاب‌های انگلیسی زبان فعالیت می‌کند. وب سایت کتابفروشی آکسفورد در سال 1397 و با هدف ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به مشتریان این مجموعه راه اندازی گردید. شرکت داده پردازی فراتک مجری وبسایت فروش اینترنتی آکسفورد می‌باشد و در طراحی سایت آن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نیازهای مدیریت مجموعه به درستی و در عین زیبایی به مرحله اجرا درآید. 

در مورد کتابفروشی آکسفورد

کتاب‌فروشی آکسفورد با هدف بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در آبان ماه ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرد. کیفیت مهم‌ترین المان مجموعه آکسفورد بوده و خواهد بود. کتابفروشی آکسفورد به صورت تخصصی در حوزه‌ی زبان انگلیسی فعالیت می‌کند.

در مورد طراحی وب‌سایت کتابفروشی آکسفورد

طراحی سایت کتابفروشی آکسفورد یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت آکسفورد سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها به زیبایی اجرا شده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت کتابفروشی آکسفورد از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی آکسفورد به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.