وب سایت فروشگاهی کالا ایرانی یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Kala Irani Online Store Web Design

http://kalairani.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالا ایرانی می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کالا ایرانی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ارائه محصولات ایرانی می باشد و محصولات مختلف ایرانی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی

یکی از بزرگترین مشکلات پیش روی تولید کنندگان داخلی این است که مصرف کنندگان نسبت به محصولات، برندها، کیفیت و قیمت محصولات شرکتهای تولید داخلی اطلاعات کافی ندارند و این باعث می شود که مصرف کنندگان و یا فروشندگان در زمان انتخاب بدون هدف و معمولا با ترجیح برند های خارجی از کالاهای غیر ایرانی استفاده کنند.

فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی با هدف حمایت از مخترعین و نخبگان و در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش می کند تمامی محصولات ساخت ایران را معرفی و در فروشگاه آنلاین خود امکان خرید بصورت آنلاین را برای هموطنان عزیز فراهم آورد .

رسالت سایت فروشگاهی کالا ایرانی بر اینست که در راستای اقتصاد مقاومتی که همانا حمایت از تولید داخلی و ترغیب مردم به خرید محصولات با کیفیت ایرانی است، بین مشتریان و مصرف کنندگان از یک سو و تولید کنندگان محصولات با کیفیت داخلی از سوی دیگر ارتباط ایجاد کند.

سایت فروشگاهی آنلاین کالا ایرانی سعی خواهد کرد که اطلاعات و محصولات تولید کنندگان را در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد تا مصرف کنندگان و یا مراکز فروش بتوانند به راحتی و با خیال آسوده از محصولات داخلی استفاده کنند .

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالا ایرانی

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات تولید داخل در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت کالا ایرانی از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کالا ایرانی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کالا ایرانی بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.