فروشگاه آنلاین کالا صنعتی یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Website design of Kalasanati Online store

http://www.kalasanati.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های پیاده سازی فروشگاه آنلاین انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی اینترنتی کالاصنعتی می باشد که پیاده سازی این فروشگاه در مشهد و در سال 1396 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی آنلاین کالاصنعتی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های کالاهای صنعتی، ساختمانی و ابزار دقیق در اینترنت می باشد.

درباره فروشگاه اینترنتی کالاصنعتی

مجموعه گروه کالا صنعتی از سال 1382 با کادری مجرب و با هدف تامین کالاهای صنعتی و ارتقاء کیفی خدمات فنی بنا نهاده شد و امروزه به عنوان یکی از بزرگترین تامین کنندگان کالای صنعتی در کشور به شمار می آید. ارائه مشاوره فنی در انتخاب بهترین محصول، اعزام متخصص جهت تشخیص و ارزیابی نیاز مشتریان، تامین تجهیزات از برندهای معتبر داخلی و خارجی، حمل، نصب و راه اندازی تجهیزات در محل، خدمات پس از فروش مسئولانه و پیگیرانه، تعمیرات و تامین قطعات یدکی بخشی از خدمات این مجموعه است. 

یکی از مزایای بزرگ گروه کالا صنعتی به کارگیری تجربه افراد خبره در زمینه صنعت و قرار دادن متن های ارزشمند در ارتباط با محصولات مختلف و همچنین پاسخگویی به سوالات متداول مشتریان در زیر هر محصول است که از این حیث این فروشگاه اینترنتی را متمایز می کند. 

هدف ما در مجموعه کالا صنعتی بهبود روز افزون کیفیت خدمات آموزشی و فروشگاهی، ارائه خدمات بر طبق برنامه زمانبندی منظم، آموزش مستمر پرسنل فروشگاهی و اینترنتی، ارائه خدمات طبق برنامه زمانبندی شده و افزایش رضایتمندی مشتریان بوده و هست. در این راستا، ضمن به خدمت گرفتن پرسنل کارآزموده و تربیت متخصصان فنی و گرفتن نمایندگی های معتبر، با ایجاد سایت فروشگاهی پیشرفته برای کالاهای صنعتی، ساختمانی و ابزار دقیق به دنبال تحقق اهداف گروه و توسعه این مجموعه فروشگاهی است.

فروشگاه کالا صنعتی علاوه بر فروش کالای صنعتی در ایران، با افتخار انواع پمپ، گیربکس صنعتی و الکتروموتور را به کشورهای پاکستان و افغانستان ارسال کرده و بدین وسیله در صادرات کالای صنعتی به کشور های همسایه هم نقش دارد.

خاطر نشان می کند، گروه کالا صنعتی با همکاری شرکت ها و گروه های تخصصی در زمینه الکتروموتور، پمپ و گیربکس صنعتی در مشهد، برای طراحی، تولید و تعمیرات انواع کالای صنعتی و ارسال به سراسر ایران آمادگی دارد. لذا می توانید در قسمت ثبت سفارش خاص، هر نوع سفارش مربوط به کالای صنعتی را ثبت کرده و با کد رهگیری آن را تا حصول نتیجه پیگیری نمایید. همچنین سفارشات مربوط به تعمیر الکتروموتور، تعمیر پمپ صنعتی و تعمیر گیربکس صنعتی را نیز می توانید در قسمت تعمیرات ثبت نمایید تا کارشناسان فنی پس از بررسی، با شما تماس حاصل فرمایند.

در مسیر پیاده سازی فروشگاه آنلاین کالا صنعتی از دوستان زیادی کمک گرفته شده است. لذا بدین وسیله از این عزیزان در همراهی این مجموعه نهایت قدردانی را داریم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالاصنعتی

پیاده سازی این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه کالاهای صنعتی در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی تامین کنندگان کالای صنعتی برای خود بدست آورد.

در پیاده سازی فروشگاه آنلاین کالاصنعتی از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت فروشگاهی تجهیزات صنعتی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کالاصنعتی بکار گرفته شده است می توان به Jquery,HTML5,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.