طراحی وب سایت فروشگاهی کالا بیز مرکز تخصصی فروش کالاهای ورزشی

وب سایت فروشگاهی کالا بیز یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Kalabiz Online Store Web Design

http://www.kalabiz.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین کالا بیز می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کالا بیز هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات ورزشی می باشد و محصولات متنوع ورزشی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی کالا بیز

فروشگاه آنلاین کالا بیز با ارائه طیف وسیعی از بهترین محصولات سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان خود برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در محصولات ورزشی است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه اینترنتی کالا بیز ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

تیم فروشگاه آنلاین کالا بیز تمام سعی و تلاش خود را جهت ارائه بهترین محصولات ورزشی، متناسب با نیازهای شما بزرگواران در پیش گرفته است.

امید است بتوانیم رضایت شما مشتریان گرانقدر را در پارامترهای مختلف (کیفیت، کمیت و قیمت) جلب نماییم و بتوانیم در کنار شما عزیزان خدمت گذاری کنیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالا بیز

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش محصولات ورزشی همچون ترامپولین در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت کالا بیز از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو Responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی کالا بیز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین کالا بیز بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.