پیاده سازی وب سایت فروشگاه اینترنتی کارخانجات نساجی فردوس

وب سایت فروشگاه کارخانجات نساجی فردوس یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Ferdows Textile Factory

https://www.ferdowstextile.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی کارخانجات نساجی فردوس در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه کارخانجات نساجی فردوس تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

آشنایی با فروشگاه کارخانجات نساجی فردوس

کارخانجات نساجی فردوس در اواخر سال 1381 با مشارکت سازمان گسترش و نوسازی با سهامداران مردمی (حدود 17000 نفر از مردم خراسان جنوبی) و با مدیریت آقای مهندس احد کرمانی تأسیس شد.

در سال 1382 طرح توجیهی ریسندگی تهیه و به تصویب سازمان گسترش و نوسازی وزارت صنایع رسید و در بهمن ماه 1382 عملیات ساختمانی آغاز گردید و ماشین آلات لازم خریداری گردید. با واردات ماشین آلات از نیمه دوم سال 1383 و پایان عملیات نصب، کارخانه از خرداد 1384 شروع بکار کرد.

در حال حاضر این واحد تولیدی انواع نخ، پارچه و پوشاک را تولید می کند. در سال 1391 با ایجاد فروشگاه های زنجیره ای در شهرها و شهرستان های مختلف از جمله فردوس، بیرجند، بشرویه، سرایان، تبریز، تهران، مشهد و ... تولیدات خود را به صورت مستقیم و با قیمت مناسب به بازار مصرف عرضه کرد.

در مورد طراحی و پیاده سازی فروشگاه اینترنتی کارخانجات نساجی فردوس

پیاده سازی سایت فروشگاه اینترنتی کارخانجات نساجی فردوس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت کارخانجات نساجی فردوس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت فروشگاهی از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کارخانجات نساجی فردوس از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی کارخانجات نساجی فردوس بکار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.