وب سایت فروشگاهی چوب لباسی یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Choob Lebasi Online Store Web Design

http://chooblebasi.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لباس انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین چوب لباسی می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی چوب لباسی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی البسه و پوشاک می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی چوب لباسی

فروشگاه آنلاین چوب لباسی با ارائه طیف وسیعی از معتبر ترین برندهای پوشاک و البسه و همکاری با تولید کنندگان معتبر این صنعت سعی میکند تا گامی موثر در جهت برآوردن نیازهای مشتریان برداشته باشد. تمام تلاش ما فراهم کردن مرجعی کامل در صنعت پوشاک کشور است تا مشتری بتواند با مقایسه کالاهای مختلف در تصمیم گیری بهتر عمل کند . فروشگاه اینترنتی چوب لباسی ایجاد چنین فضایی را رسالت خود می داند .

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین چوب لباسی

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش البسه و پوشاک در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی پوشاک برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی چوب لباسی از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یاResponsive  بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی چوب لباسی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین چوب لباسی بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.