پیاده سازی وب سایت فروشگاهی پروژکتور من توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Projector Man Web Design

https://www.projectorman.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه پروژکتور من در زمینه انواع ویدئو پروژکتور ... فعالیت میکند،پیاده سازی وب سایت فروشگاهی پروژکتور من در سال 1399 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد و در سال 1399 صورت پذیرفته است و هنگام پیاده سازی این وبسایت تلاش شده تا تمامی نیازهای مدیران در بهترین حالت به مرحله اجرا درآیند. 

در مورد طراحی وب سایت فروشگاهی پروژکتور من

پیاده سازی طراحی وب سایت فروشگاهی پروژکتور من یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در  طراحی وب سایت فروشگاهی پروژکتور من سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروشگاهی، شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در  طراحی وب سایت فروشگاهی  پروژکتور من از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در  طراحی وب سایت فروشگاهی  پروژکتور من به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.