وب سایت فروشگاه پروین کالا توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است.

Pavin Kala Web Design

http://www.parvinkala.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه پروین کالا در حوزه ارائه محصولات ورزش های رزمی فعالیت دارد. این مجموعه بیش از دو دهه در این حوزه مشغول به کار است. 

وب سایت فروشگاهی پروین کالا در سال 1397 به درخواست مدیران این مجموعه طراحی گردیده است. شرکت فراتک به عنوان طراح وب سایت پروین کالا در شهر مشهد حضور دارد. 

در مورد فروشگاه پروین کالا

فروشگاه لوازم رزمی پیشتاز مشهد در سال 1373 شروع به کار کرد. پس از حدود 8 سال فعالیت مستمر، در سال 1381 تولیدی لوازم رزمی (از قبیل البسه رشته هایی همچون تکواندو، کاراته، کنگ فو، جودو و غیره و همچنین لوازم محافظتی این رشته ها از قبیل ساقبند و ساعدبند و همچین لوازمی مانند کیسه بوکس و میت در انواع مختلف و اجناس مختلف) را بنام پیشتاز مشهد راه اندازی کرد.

پس از حدود 2 سال، در سال 1383 نام این تولیدی به پروین تغییر یافت و تا به امروز با همین نام مشغول به کار است.

همچنین فروشگاه پیشتاز مشهد شعبه ی دوم خود را چند سالی است با نام فروشگاه پروین راه اندازی کرده است.

حال پس از حدود 25 سال تجربه، این فروشگاه آماده است تا محصولات خود را به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاه پروین کالا

طراحی سایت فروشگاه پروین کالا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت پروین کالا سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها منحصر به فرد بوده و یکی از نمونه کارهای فروشگاهی زیبا و هماهنگ شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاه لوازم رزمی پروین کالا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکتی لوازم رزمی به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.