وب سایت فروشگاهی هیلا مارکت یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Hila Market Online Store Web Design

http://www.hilamarket.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین هیلا مارکت می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1394 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی هیلا مارکت هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت

فروشگاه آنلاین هیلا مارکت با هدف ارائه کالاهای موجود در یک هایپر مارکت شکل گرفته است. خرید از فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما در عرصه خرید اینترنتی خواهد بود. ما در فروشگاه آنلاین هیلا مارکت با انتخاب بهترین برندها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کنیم که به لحاظ کیفیت و قیمت اطمینان شما را جلب خواهند کرد.

مردم عزیز شهر مشهد می توانند با عضویت در فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت نیازمندی های روزانه خود را سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منازل خود تحویل بگیرند. فروشگاه اینترنتی آنلاین هیلا مارکت سعی دارد با ارائه خدمات خود، خریدی آسان و به صرفه را برای شما به ارمغان آورد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین هیلا مارکت

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالاهای مورد نیاز خانواده ها در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی به سبک هایپر مارکت برای خود بدست آورد.

در وب سایت هیلا مارکت از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو یا واکنش گرا نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت رسپانسیو بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی هیلا مارکت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین هیلا مارکت بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.