سایت موسسه خیریه امام علی (ع) یکی از نمونه کارهای طراحی سایت مشهد می باشد که توسط شرکت داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است.

Imam Ali Charity Web Design

http://www.imamali-chr.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

موسسه خیریه امام علی (ع) از سال 1371 فعالیت خود را در زمینه حمایت و پشتیبانی از مددجویان دختر و پسر آغاز نموده است. وب سایت موسسه امام علی در سال 1397 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی وب سایت این موسسه تلاش شده تمامی نیازهای مدیران مجموعه به درستی و با زیبایی هر چه تمام تر به مرحله اجرا درآید.

در مورد موسسه خیریه امام علی (ع)

موسسه خیریه امام علی (ع) از سال 1371 فعالیت خود را در زمینه حمایت و پشتیبانی از مددجویان دختر و پسر آغاز نموده است. این موسسه هر ساله دانش آموزان دختر و پسر محروم از پدر، مادر و یا بد سرپرست از اول دبستان تا پایان دانشگاه، را تحت پوشش قرار داده و به آن ها خدمت می کند. هدف موسسه امام علی تربیت و پرورش نوجوانان و جوانان مومن، با لیاقت، آگاه، دلسوز، مدیر و مدبر به جامعه اسلامی ایران است.

در مورد طراحی وب سایت موسسه خیریه امام علی (ع)

طراحی وب سایت مموسسه خیریه امام علی (ع) که به عنوان نمونه ای از طراحی سایت فروشگاهی مشهد از شرکت داده پردازی فراتک به شمار میرود، با ظاهری زیبا و کاربر پسند صورت پذیرفته است که در طراحی سایت این موسسه خیریه سعی گردیده است از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان طراحی بهره برده شود. این وب سایت با امکانات فنی درخواست شده از سوی مسئولین موسسه خیریه امام علی (ع) طراحی و پیاده سازی گردیده است.

در طراحی سایت خیریه امام علی (ع) از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موسسه خیریه امام علی (ع) از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی خیریه امام علی (ع) به کار گرفته شده است، می توان به Bootstrap, jQuery, HTML5, CSS3 و JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.