وب سایت شرکتی مهندسین سورن ایساتیس پارسه توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Web Design of Soren Isatis Parse

https://www.isatis-bim.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وب سایت شرکت مهندسین سورن ایساتیس یکی از نمونه کارهای فروشگاهی فراتک است که درسال 1397 در مشهد انجام پذیرفته است. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد مهندسین سورن ایساتیس پارسه

تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه از سال 1390 با تجربه چندین ساله در حوزه آموزش نرم افزارهای معماری، عمران و شهرسازی شروع به فعالیت نمود و با تجربه اساتید این گروه و به مدیریت جناب مهندس شهریار مطلبی توانست خیلی سریع جایگاه خود را پیدا نماید و در حال حاضر یکی از قطب های آموزشی در این حوزه در کشور می باشد.
همچنین در این راستا با توجه به تجارب و تلاش اعضا هیئت مدیره و با تیمی کامل و حرفه ای اجرا کننده پروژه های ساختمانی و دکوراسیون داخلی می باشد که تا به کنون کارهای زیادی را طراحی و اجرا نموده است.
سورن ایساتیس پارسه با پشتوانه علمی توانست از ابتدا سال 95 مدیریت پروژه های BIM را در سطح کلان به عهده بگیرد و در این راستا با کارفرماهای بزرگی هم قدم شده و در راستای نقشه های BIM و به خصوص ارائه کامل اطلاعات ساختمانی با Autodesk Revit کارهای خوبی را ارائه نماید تا الان با اطمینان اعلام کنیم جز اولین تیم های تخصصی BIM ایران هستیم که نه تنها در بعد نرم افزاری بلکه در مفهموم کامل BIM ارائه خدمات می دهیم.
یکی دیگر از فعالیت های به ثمر نشسته تیم مهندسین سورن ایساتیس پارسه، تولید محتواهای آموزشی به صورت مجموعه های صوتی و تصویری در قالب پک آموزشی می باشد که توانسته نیاز کاربران را در خارج از استان و حتی ساکنینی که زمان کافی برای کلاس های حضوری ندارند را در داخل استان تامین نماید.

در مورد طراحی سایت شرکتی مهندسین سورن ایساتیس پارسه

سایت شرکت مهندسین سورن ایساتیس پارسه در سال 1396 توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد به درخواست شرکت مهندسین سورن ایساتیس پارسه طراحی گردیده است، طبق درخواست این شرکت امکاناتی برای این وب سایت براساس تکنولوژی روز طراحی و پیاده سازی شده است.

در طراحی سایت عمرانی و ساختمانی شرکت مهندسین سورن ایساتیس پارسه از زبان برنامه نویسی C# و چهارچوب ASP.NET استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی مهندسین سورن ایساتیس پارسه بکار گرفته شده است در بخش کاربران می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: ساخت سایت