مشهد طب

وب سایت فروشگاه مشهد طب توسط شرکت داده پردازی فراتک طراحی شده است

Mashhad Teb Web Design

http://www.mashhadteb.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

مجموعه بازرگانی مشهد طب واردکننده و توزیع کننده تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی در ایران می باشد. این شرکت در سال 1398 تصمیم به راه اندازی فروشگاهی آنلاین برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات به مشتریان عزیز خود نمود. وب سایت فروشگاهی مشهد طب توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد راه اندازی گردید. 

در مورد فروشگاه اینترنتی مشهد طب

تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی مشهد طب با 27 سال سابقه کاری در زمینه واردات و تهیه و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و مواد شیمیایی فعالیت دارد.​

این مجموعه با در اختیار داشتن گروهی از مهندسین مجرب آماده ارائه انواع سیستم های آزمایشگاهی، آموزشی، تحقیقاتی و همچنین صنعتی می باشد.

در مورد طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی مشهد طب

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی مشهد طب یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی مشهد طب سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود. این فروشگاه آنلاین یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت زیبا و حرفه ای شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت شرکت مشهد طب از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی مشهد طب به کار گرفته شده است می توان به jQuery, HTML, CSS3, JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.