فروشگاه اینترنتی محصولات پروتئین توس استار

وب سایت فروشگاهی محصولات پروتئین توس استار یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد مقدس می باشد.

Web Design of ToosStar

https://www.toosstar.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاهی محصولات پروتئین توس استار در سال 1399 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه محصولات پروتئین توس استار تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

در مورد فروشگاه محصولات پروتئین توس استار

شرکت بسته بندی و پخش محصولات پروتئینی توس استار با 15 سال سابقه در ضمینه بسته بندی و توزیع انواع میگو، ماهی، مرغ و گوشت است که موفق به کسب انواع نمادهای استاندارد ایران و اروپا شده است.

درباره طراحی سایت فروشگاه محصولات پروتئین توس استار

طراحی سایت فروشگاهی محصولات پروتئین توس استار یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی محصولات غذایی توس استار سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی محصولات پروتئین توس استار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی محصولات پروتئین توس استار بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.