سایت فروشگاه آنلاین مجموعه تابان صنعت آراز توس توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد مقدس طراحی شده است.

Website design of savarez online store

https://www.savarez.co

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

خرید آنلاین یکی از بزرگترین و بهترین هدایایی است که تکنولوژی اینترنت برای ما به ارمغان آورده است. خرید آنلاین انواع ظروف لوکس چینی و سرامیک مورد نیاز با توجه به امکاناتی از جمله امکان جستجوی آسان و سریع و مقایسه تجهیزات مشابه با یکدیگر و همچنین امکان بررسی و مقایسه قیمتها و در نهایت تصمیم گیری برای خرید، آنهم تنها با چند کلیک ساده موهبتی با ارزش و لذتبخش است.

طراحی فروشگاه اینترنتی سایت مجموعه تابان صنعت آراز توس توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال1401 انجام پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی ساوارز سعی گردیده است تمامی خواسته های مدیران مجموعه در عین زیبایی به طور کامل طراحی و پیاده سازی شود.

اطلاعاتی درباره مجموعه تابان صنعت آراز توس

مجموعه تابان صنعت آراز توس تولید کننده ظروف لوکس چینی و بلور با برند ساوارز در سال 1380 تاسیس گردید و از اولین بنیان گذاران صنعت تولید ظروف تزئینی در شرق کشور می باشد.
این واحد صنعتی با بیش از 10 سال سابقه و با بهره گیری از مهندسین مجرب و متعهد به صورت کاملا تخصصی در زمینه تولید انواع ظروف لوکس چینی و سرامیک مبتنی بر ذائقه ایرانی فعالیت داشته و این افتخار را دارد که با راه اندازی این خطوط توانسته است علاوه بر تامین نیاز کشور در این زمینه تولیدات خود را به سایر کشور های ارسال نماید.

در مورد طراحی سایت فروشگاهی مجموعه تابان صنعت آراز توس

طراحی سایت فروشگاهی آنلاین مجموعه تابان صنعت آراز توس یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد مقدس صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاهی مجموعه تابان صنعت آراز توس سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت ها روان بوده و یکی از نمونه کارهای طراحی فروشگاه اینترنتی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاهی تولید و فروش انواع ظروف لوکس چینی و سرامیک ساوارز از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی اینترنتی مجموعه تابان صنعت آراز توس به کار گرفته شده است می توان به jQuery ,HTML ,CSS3 ,JavaScript, Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

  شماره تماس : 0989911010868 و 05132453254

  وب سایت: www.savarez.co

  آدرس : مشهد-شهرک صنعتی مشهد- انتهای کارگر شمالی- پلاک1