طراحی وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری و کامپیوتر غفوریان مرکز تخصصی فروش ماشین های اداری

وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری غفوریان F10 یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Ghafourian Office Machines Online Store Web Design

http://f10.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی آنلاین ماشین های اداری غفوریان می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی غفوریان هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری غفوریان

اندیشه ماشین های اداری غفوریان همچنان کیفیت در فروش و خدمات است، چنانچه امروز با گذشت نزدیک به دو دهه حضور مداوم در عرصه فروش ماشین های اداری، ارائه خدمات گسترده به خریداران و تلاش برای دستیابی به موفقیت های روز افزون، نام ماشین های اداری غفوریان نزد تمامی کاربران و همکاران ارجمند، تداعی کننده کیفیت مطلوب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش می باشد .

مجموعه ماشین های اداری غفوریان علاوه بر تکمیل سبد کالای تمام محصولات ماشینهای اداری و کامپیوتر شامل پرینترهای تک کاره لیزری سیاه و سفید، لیزری رنگی و جوهر افشان، پرینترهای چند کاره لیزری سیاه و سفید، لیزری رنگی و جوهر افشان، انواع اسکنر،پلاتر، کاغذ خردکن، پرس کارت، ساعت حضور غیاب، دیتا پرژکتور، پول شمار، فکس، مواد مصرفی و در نهایت نوت بوک همکاری خود به صورت نماینده رسمی با  برند های معتبر دنیا از جمله  اپسون (EPSON) اچ پی (HP) سامسونگ (SAMSUNG) شارپ (SHARP) پاناسونیک (panasonic) کانن (canon) برادر (borther) میوا (mava) اولویتی (olivetti) اطلس (Atlas) پارا (para) بایتون (Bitone) نیکیتا (nikita) گسترش بخشیده و در جهت رسیدن به سطح کیفی بین المللی فعالیت می نماید. فعالیتی بی وقفه از تیمی مجرب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش ، به اعتبار اعتماد شما عزیزان .

از دیدگاه مدیریت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان و بعد از جایگاه فعلی، این شرکت رسالتی غیر از فروش و خدمات پس از فروش نیز برعهده دارد و آن اطلاع رسانی جامع و درستی از کاربرد محصولات به همکاران و مصرف کنندگان گرامی است، از همین رو وب سایت فروشگاهی غفوریان راه اندازی و امروز پس از گذشت 10 سال از عمر این سایت، می توان آن را بهترین مرجع اطلاع رسانی در خصوص مشخصات تمام محصولات ماشینهای اداری در سراسر کشور معرفی کرد .

گواه تمام افتخارات ما رضایت کامل مشتریان و کسب چندین لوح تقدیر و ثبت چندین اختراع توسط مدیریت شرکت جناب آقای حامد غفوریان محبی و عضویت ایشان در کانون نخبگان ایران است.

در پایان گفتنی است با وجود تمامی محدودیت های تجاری اعمال شده بر ایران در زمینه تکنولوژی و عدم دسترسی به صاحبان برخی فناوری ها در دنیا، ماشین های غفوریان با راه اندازی مرکز مجهز، سعی در پر کردن این خلا  نموده و ارائه دهنده گارانتی  برای کلیه محصولات و همچنین خدمات پس از فروش 5 سال به بهترین، سریعترین و کاملترین وجه ممکن در این حرفه می باشد.

برای فردایی بهتر دست کلیه عزیزانی که دعوت همکاری با ما را می پذیرند به گرمی می فشاریم .

شعار فروشگاه آنلاین غفوریان این است : " ما اطمینان را به وجود می آوریم "

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش ماشین های اداری و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری برای خود بدست آورد.

در طراحی وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری غفوریان از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری غفوریان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین ماشین های اداری غفوریان بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.