وب سایت فروشگاهی ماشین های اداری حسن پور یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Hassanpour Office Machines Online Store

https://www.hsoonshop.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی آنلاین ماشین های اداری حسن پور می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1392 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی حسن پور هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری حسن پور

از آنجا که حجم ترافیک شهری از جمله کلان شهرها افزایش یافته و تردد را برای شهروندان عزیز مشکل ساخته است فروشگاه ماشین های اداری حسن پور برای رفاه حال مشتریان اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی آنلاین نموده است تا هم به نوعی بتواند به کم نمودن حجم ترافیک شهری کمکی داشته باشد و هم مشتریانش بتوانند با خیال آسوده و بدون دغدغه و شلوغی شهر با کمال آرامش و اطمینان کالای مورد نظر خود را خریداری و سپس در طی چند ساعت کالای خود را دریافت نمایند.

فروشگاه ماشین های اداری حسن پور طی بیش از 40 سال تجربه در زمینه تجهیزات اداری و کامپیوتری می تواند این اعتماد را در بین مشتریانش ایجاد کند که کالای خریداری شده کاملا با کالای درخواستی مطابقت دارد، حتی امکان 48 ساعت تعویض کالا در صورت مشکل دار بودن کالای خریداری شده وجود دارد تا مشتری با خیالی آسوده اقدام به خرید کند. 

این فروشگاه آنلاین شامل چهار بخش به شرح زیر می باشد:

  • ماشین های اداری

در این قسمت فروشگاه اینترنتی حسن پور کالایی از قبیل چاپگر ها، فتوکپی، تجهیزات بانکی، ماشین حساب و ... عرضه می گردد.

  • لوازم کامپیوتر و نوت بوک

فروش تجهیزات کامپیوتری به عهده این قسمت از فروشگاه آنلاین حسن پور می باشد که می توان به فروش قطعات کامپیوتری، انواع نوت بوک، تبلت، تجهیزات شبکه، لوازم جانبی کامپیوتر، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات و ... اشاره کرد.

  • لوازم مصرفی

تمامی مواد مصرفی که برای ماشین های اداری استفاده می شود در این قسمت از فروشگاه اینترنتی حسن پور به فروش می رسد که می توان به انواع کارتریج، تونر، ریبون، تونر فتوکپی و ... اشاره کرد.

  • لوازم تحریر و اداری

به جرات می توان گفت در این قسمت فروشگاه آنلاین حسن پور بیش از هزار نوع قلم کالا متفاوت در زمینه تحریر و لوازم اداری وجود دارد که می توان تمام نیاز مشتری  را در این زمینه بر طرف نمود. کالاهایی از قبیل انواع خودکار، ماژیک، پاکت نامه، کاغذ، زونکن، ماشین دوخت، پانچ، پوشه و...

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین ماشین های اداری حسن پور

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش ماشین های اداری و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی ماشین های اداری برای خود بدست آورد.

در ‫طراحی سایت فروشگاهی محصولات اداری و لوازم التحریر حسن پور از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری حسن پور از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین HsoonShop بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.