وب سایت شرکت جشن آذین توسط شرکت فراتک در مشهد طراحی گردیده است.

Celebration Company Web Design

http://www.jashnazin.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

لوازم و تجهیزات برگزاری جشن و تولد و مهمانی جشن آذین یکی از مراکز ارائه دهنده جشن های کودک ( جشنهای تولد ، سیسمونی و جشن دندونی و … ) در کشور میباشد که طراحی سایت جشن آذین در مشهد و توسط شرکت داده پردازی فراتک در سال 1393 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شرکتی فراتک به شمار می آید. در طراحی سایت جشن آذین سعی گردیده است خواسته های مدیران ارشد این مجموعه در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

در مورد جشن آذین

جشن آذین ، طراح و مجری جشن های کودک ( جشنهای تولد ، سیسمونی و جشن دندونی و … ) با تزئینات ویژه ، شامل انواع ریسه ها ، کلاه و تاج ، تزئینات غذا و تنقلات ، لیبل و آیکون ، جعبه های فانتزی ، کارت دعوت و سایر تزئینات تلاش می کند کلیه لوازم مورد نیاز شما را با طراحی زیبا ، چاپ و برش با کیفیت ارائه دهد .

 امیدواریم ایده های سایت جشن آذین بتونه بهتون کمک کنه تا جشن بعدی رو بهتر برنامه ریزی کنید.

درباره طراحی وب سایت جشن آذین

طراحی سایت جشن آذین یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی وب سایت جشن آذین سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت جشن آذین از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت جشن آذین مشهد بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML5 ,CSS33,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است