فروشگاه آنلاین تحریر بازار یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

tahrir bazaar online store web design

http://www.tahrirbazaar.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک وب سایت فروشگاهی تحریر بازار می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی تحریر بازار هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی لوازم تحریر و لوازم اداری می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی تحریر بازار

در محدوده سال1300تا 1305 هجری شمسی در حاشیه فلکه جنوبی حرم مطهر رضوی مقابل مسجد گوهرشاد، اولین فروشگاه اختصاصی لوازم تحریر در استان خراسان در شهر مشهد توسط مرحوم حاج محمد مهدی تحریرچی افتتاح گردید. ایشان در سال 1275 هجری شمسی چشم به جهان گشود و پس از گذراندن دوران طفولیت، در دوران جوانی پس از آموختن احکام کسب و کار، با مدد از ولی نعمت خود حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در حدود سال های 1324 با حضور فرزندان محمد ابراهیم، محمد رضا، محمد تقی و محمد هادی تحریرچی  به ترتیب کار را توسعه بخشید و در نهایت در سال 1352 شعبه جدیدی با نظارت ایشان در خیابان خسروی نو به نام کالای تحریر افتتاح گردید.

این روند تا سال 1361 ادامه داشت و پس از آن سال، برادران جهت انتقال تجربیات به نسل جدید اقدام به ایجاد فروشگاههای جدید کردند که فروشگاه پخش تحریر رضا به سبکی جدید متناسب با زمان خود در بلوار شهید مدرس با مدیریت آقای حاج محمد رضا تحریرچی افتتاح گردید و سپس به ترتیب فرزندان ایشان محمد جواد، محمد علی و محمد صادق ادامه کار دادند و هم اکنون فعال میباشد.

زندگی امروزی بی‏‌گمان رو‏‌ش ‌های نوین تر، هوشمندانه ‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏ ‌تری را جهت خرید می‏‌طلبد. لذا تیم ما در فروشگاه آنلاین تحریر بازار با مدیریت مهندس سعید تحریرچی (نسل چهارم) با بهره بردن از تمامی تجارب گذشته و مشاورین در حوزه های مرتبط، زحمات بسیار زیاد را کشیدند تا اینکه در این حوزه همواره در کنار شما مدیران، دانش پژوهان، دانشجویان و دانش آموزان محترم باشد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین تحریر بازار

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش کالای تحریر مورد نیاز اقشار مختلف مردم در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاه آنلاین تحریر بازار از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی تحریر بازار از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین تحریر بازار بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.