وب سایت فروشگاهی انگشتر فیروزه نیشابور شاکری یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Firoozeh Shakeri Web Design

http://www.firoozeh-shakeri.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انگشتر فیروزه انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین انگشتر فیروزه نیشابور شاکری می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی انگشتر فیروزه شاکری هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی انگشتر فیروزه نیشابور می باشد انگشتر های متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی انگشتر فیروزه نیشابور شاکری

فیروزه شاکری  از سال 1373 هجری شمسی در زمینه تولید زیباترین  و با کیفیت ترین انگشتر های نقره با نگین فیروزه مشغول به کار بوده و حال با هدف ایجاد فروشگاه اینترنتی که تمامی نیازهای بیننده را اعم از درک کامل ظاهر محصول و معرفی کامل مبتنی بر توضیحات 100% حقیقی محصول، سایتی را با نام firoozeh-shakeri.com  افتتاح میکند.

دفتر مرکزی فیروزه شاکری در پایتخت معنوی ایران میباشد و فروش محصولات تنها به صورت اینترنتی نمیباشد و دارای فروشگاه فیزیکی جهت خرید حضوری نیز میباشد.

فروشگاه آنلاین فیروزه شاکری بر سه اصل استوار است که بر خود واجب دانسته همواره تمامی این اصول را حفظ کند و نقض هر یک از این اصول را به منزله پایان کار خود می داند :

1. صداقت در رفتار

2.مناسب ترین قیمت

3. حفظ رضایتمندی مشتری

فیروزه شاکری تمام و کمال مسئولیت توضیحات محصول، عیار بیان شده، توضیحات در مورد نگین ها و ... را به عهده می گیرد.

این فروشگاه اینترنتی متعلق به شماست پس میتوانید با ارسال نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه  بهترین و متنوع ترین خدمات یاری رسانید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین انگشتر فیروزه نیشابور شاکری

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش انگشتر فیروزه نیشابور در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی انگشتر فیروزه برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی فیروزه شاکری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین فیروزه شاکری بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.