وب سایت فروشگاهی مشهد میوه یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Mashhad Fruits Online Store Web Design

http://www.mashhadmiveh.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین مشهد میوه می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی مشهد میوه هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی می باشد و انواع میوه را جهت فروش در سایت خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی مشهد میوه

فروشگاه اینترنتی مشهد میوه با خرید خوب و آسان و سریع آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

تهیه میوه مرغوب، بدون واسطه و با قیمت مناسب و صرفه جویی در وقت و حمل رایگان از جمله اهداف و خدمات این فروشگاه اینترنتی در مشهد می باشد.

شما می توانید تمام محصولات کشاورزی که در هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، مراکز بهزیستی، مجالس و تالارها مورد نیازتان می باشد را با قیمت مناسب از فروشگاه آنلاین مشهد میوه خریداری کنید و رایگان در هر نقطه از مشهد تحویل بگیرید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین مشهد میوه

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش آنلاین میوه در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی مشهد میوه از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین مشهد میوه بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.