وب سایت فروشگاهی آرانیک کالا یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

aranikala online store web design

http://www.aranikala.com

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین محصولات دیجیتال  آرانیک می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی آرانیک هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال در کشور می باشد و محصولات دیجیتال مختلفی همچون لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت، لپتاپ و دیگر محصولات دیجیتال را جهت عرضه بصورت آنلاین در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی آرانیک

شرکت بازرگانی آرانیک فعالیت خود را در زمینه کالاهای دیجیتال در سال 1387 تحت عنوان نو آوران خراسان در مشهد آغاز نمود.

با پیشرفت روز افزون و چشم گیر اینترنت در کشور این شرکت با هدف گردآوری مجموعه ای کامل و تخصصی از محصولات دنیای دیجیتال اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین تحت نام آرانیک نموده و همچنین فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی به ثبت رسانید.

زمینه های کاری فروشگاه اینترنتی آرانیک

با توجه به تجربه 7ساله این شرکت در زمینه طراحی و اسمبل سیستم های کامپیوتری با کاربردهای مختلف اداری، خانگی، مهندسی، گیمینگ و سرور مفتخریم زمینه کاری اصلی خود را طراحی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ معرفی کنیم.

البته فعالیت ما منحصر به کامپیوتر نیست و تلاش میکنیم در زمینه فروش و گارانتی گوشی های موبایل، تبلت، تلویزیون و کنسول های بازی نیز همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و آن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

مجوز های فروشگاه آنلاین آرانیک

1- دارای مجوز از وزارت صنعت معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران و کسب نماد اعتماد یک ستاره

2- دارای مجوز از مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور

3- عضو رسمی اتحادیه کامپیوتر و ماشین های اداری

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین آرانیک

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت و لپتاپ در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی در مشهد و سایر شهرها برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی آرانیک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین آرانیک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.