وب سایت فروشگاهی بازار 9 یکی از فروشگاه های اینترنتی آنلاین طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Bazare 9 Online Store Web Design

http://www.bazare9.ir/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین بازار 9 می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی بازار 9 هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی محصولات دیجیتال می باشد و محصولات دیجیتال مختلفی را جهت عرضه در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی بازار 9

با پیشرفت روز افزون و چشم گیر اینترنت در کشور این شرکت با هدف گردآوری مجموعه ای کامل و تخصصی از محصولات دنیای دیجیتال اقدام به راه اندازی فروشگاه آنلاین تحت نام بازار9 نموده و همچنین فعالیت خود را در سال 1393 به صورت رسمی به ثبت رسانید.

با توجه به تجربه 7ساله این شرکت در زمینه طراحی و اسمبل سیستم های کامپیوتری با کاربردهای مختلف اداری، خانگی، مهندسی، گیمینگ و سرور مفتخریم زمینه کاری اصلی خود را طراحی کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ معرفی کنیم.

البته فعالیت ما منحصر به کامپیوتر نیست و تلاش میکنیم در زمینه فروش و گارانتی گوشی های موبایل، تبلت، تلویزیون و کنسول های بازی نیز همگام با تکنولوژی روز دنیا پیش رفته و آن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین شاپ 9

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی کامپیوتر،  تبلت و لپتاپ در ایران است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی بازار9 از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین بازار9 بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.