طراحی وب سایت دانلود فایل پی دی اف ایران

وب سایت دانلود فایل پی دی اف ایران یکی از نمونه فروشگاه های دانلود فایل طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

PDF Iran Web Design

http://www.pdfiran.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت دانلود فایل انجام شده توسط فراتک وب سایت فروش فایل PDFIran می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1390 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت دانلود فایل پی دی اف ایران هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروش و دانلود فایل در اینترنت می باشد.

در مورد وب سایت دانلود فایل پی دی اف ایران

وب سایت دانلود PDFIRAN در سال 1390 به بهره برداری رسیده است. یکی از اهداف اصلی طراحی سایت دانلود فایل پی دی اف ایران، تلاش برای ارتقاء دانش در کشور با کمک اینترنت می باشد، به نحوی که محققانی که در کشور به انجام تحقیقات در زمینه های مختلف مشغول هستند بتوانند بدون محدودیت به دانش دست پیدا نمایند.

تمامی كالاها و خدمات فروشگاه دانلود فایل pdfiran، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه میباشد و فعالیت ‌های این سایت دانلود و فروش فایل تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

درباره طراحی وب سایت فروشگاهی و دانلود فایل پی دی اف ایران

این وب سایت که یکی از سایت های فعال فروش فایل در حوزه اینترنت در کشور است توانسته است با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول چند سال فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروش و دانلود فایل برای خود بدست آورد. هدف از طراحی وب سایت پی دی اف ایران کمک به ارتقاء دانش برای افراد در مقاطع مختلف و در اقصی نقاط کشور میباشد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی PDFIRAN از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک میباشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین PDFIRAN بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.