وب سایت فروشگاهی باهم بازی یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Baham Bazi Online Store Web Design

http://www.bahambazi.com/

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی اسباب بازی انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین باهم بازی می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1393 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی باهم بازی هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی در کشور می باشد و انواع اسباب بازی متناسب با سن و روحیات کودکان را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی باهم بازی

سایت باهم بازی اولین فروشگاه اینترنتی در مشهد می باشد که با هدف اصلی ارائه خدمات آنلاین فروش انواع اسباب بازی متناسب با سن و روحیات کودک شما در تابستان 1392 آغاز به کار نموده است.

آرمان و فلسفه وجودی فروشگاه اینترنتی باهم بازی رضایت مشتری عزیز و فراهم کردن لحظات خوش و شاد برای کودکان دلبند شماست. سعی ما بر این است که خدماتی کاملاً بی عیب و مبتنی بر اعتماد متقابل در سایت فروشگاهی خود ارائه دهیم. دیدگاه تیم باهم بازی بر تعامل و همکاری دو جانبه بین مشتری و فروشگاه مبتنی است، پس لطفاً ما را که در ابتدای کار هستیم تنها نگذارید.

امید است که در این راه از کمک و همیاری شما دوست عزیز برخوردار باشیم.

در این راستا سعی شده در خرید اسباب بازی کیفیت، قیمت و تنوع که از شاخص های اصلی بازار هستند مدنظر قرار گیرد و نیز شما به راحتی بتوانید با کمک ابزار جستجوی پیشرفته بر اساس ویژگیهای انتخابی به کالای مطلوب دسترسی پیدا نمایید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین باهم بازی

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش اسباب بازی متناسب با سن و روحیات کودکان در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی برای خود بدست آورد.

در طراحی فروشگاه اینترنتی باهم بازی از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین باهم بازی بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.