وب سایت فروش آنلاین کاکا توسط شرکت داده پردازی فراتک در مشهد طراحی شده است.

Web Design of Kaka Shop Online Store

https://www.kakashop.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

فروشگاه کاکا فعال در عرصه ارائه انواع پوشاک، محصولات فرهنگی، سوپر مارکتی و ... می‌باشد. این فروشگاه به صورت فروش آنلاین محصولات خود را به مشتریان عرضه می‌دارد.

طراحی وب سایت این فروشگاه آنلاین در سال 1397 توسط گروه داده پردازی فراتک در شهر مشهد به مرحله اجرا درآمد. در طراحی این فروشگاه اینترنتی تلاش شده تمامی نیازهای مدیران آن به درستی پیاده‌سازی گردد. 

در مورد فروشگاه آنلاین کاکا

فروشگاه اینترنتی کاکا با عنایات خداوندی و با دریافت تمامی مجوزهای قانونی از قبیل نماد اعتماد الکترونیکی دوستاره از سازمان صنعت معدن تجارت - نماد ساماندهی سامانه های برخط از فرهنگ و ارشاد اسلامی - پروانه کسب از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی - گواهینامه مهارت از سازمان فنی و حرفه ای - کارت عضویت بازرگانی از اتاق بازرگانی در زمینه فروش اینترنتی شروع به فعالیت نموده است. (نماد اعتماد دو ستاره به این معنی است که فروشگاه از نظر امنیت پرداخت و کل قسمت های سایت در وضعیت خوبی قرار دارد و بنوعی قفل ایمنی فعال دارد) از ابتدا فعالیت رسمی، توجه و هدف گذاری فروشگاه به کارگر و تولید ایرانی بوده است و در ادامه نیز خواهد بود. البته در مسیر حرکت، فروشگاه با نوسانات و موانع مختلفی نیز مواجه بوده که با لطف خداوند بزرگ و حمایت شما مشتریان و کاربران گرامی از این موانع بسلامت عبور نموده ایم. تیم پشتیبانی فروشگاه به شکرانه حمایت های بی دریغ کاربران خود اقدام به انتخاب شعاری مناسب و در شان همه شما عزیزان و حامیان کرده است و نهایتا شعار هدف ما لبخند شماست منتخب و به سایت اضافه شد. باشد که با این حرکت کوچک توانسته باشیم در اندازه حمایت های شما ظاهر شویم. در اصل هدف ما جلب رضایت و لبخندی کوچک بر لبان شما بوده و خواهد بود. فروشگاه در راستای حمایت از تولید ملی و ایفای نقش خود در قبال اشتغال ملی، اقدام به طراحی و راه اندازی طرح حامی نموده است که در غالب این طرح از مشاغل و کسب و کارهای کوچک و کارگاهی حمایت خواهد کرد و با توجه به سرمایه موجود فروشگاه در این فاز فقط کالا های سبک و کارگاهی و مشاغل خانگی واقع در بخش روستایی با سرمایه بری اندک خریداری خواهد شد. نهایتا فروشگاه اینترنتی کاکا در چهارچوب حرکتی خود از حمایت های فکری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمایت مالی بانک توسعه تعاون و پشتیبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره برده و در گام های بعدی پس از تایید برند اختصاصی، اقدام به طراحی و عرضه محصولات جدید در زمینه کیف و کوله خواهد نمود.

در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی آنلاین کاکا شاپ

طراحی سایت فروشگاه کاکا یکی دیگر از نمونه کارهای فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی کاکاشاپ سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز برنامه نویسی دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت فروش آنلاین شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی کاکا از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی کاکا به کار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.