وب سایت فروشگاهی کارن موبایل یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد

Web Design of Karen Mobile

https://www.karenmobile.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین انجام شده توسط فراتک وب،سایت فروشگاهی کارن موبایل می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1396 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی کارن موبایل هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل در اینترنت می باشد.

در مورد فروشگاه آنلاین کارن موبایل

فروشگاه آنلاین کارن موبایل ارائه دهنده لوازم جانبی موبایل و ابزارهای جانبی دیگر وسایل الکترونیکی می باشد. از جمله محصولات این فروشگاه آنلاین می توان به انواع کیف و قاب های گوشی موبایل، محافظ صفحه نمایش، شارژر، انواع کابل ها همانند کابلOTG ، کابل شارژر و دیگر لوازم دیجیتال مورد نیاز مردم مانند عینک واقعیت مجازی و اسپیکر اشاره نمود. این مجموعه با فعالیت تخصصی در حوزه فروش لوازم جانبی دیجیتال سعی نموده است نیاز های مشتریان خود را شناسایی نموده و به بهترین نحو آن ها را برآورده سازد.

هدف فروشگاه کارن موبایل ایجاد تجربه ای شیرین و آسان از خرید آنلاین برای کاربران و مشتریان ایرانی است تا بدین صورت شور و اشتیاق ایرانیان را به سوی خرید اینترنتی و استفاده صحیح و شایسته از امکانات دنیای مجازی برانگیزد.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کارن موبایل

این وب سایت اینترنتی که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش لوازم جانبی موبایل و محصولات مرتبط در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در طول  فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های لوازم جانبی موبایل برای خود بدست آورد.

در طراحی سایت فروشگاهی محصولات دیجیتال از تکنولوژی طراحی رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یا responsive بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه آنلاین کارن موبایل از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است و هسته سایت نیز سیستم مدیریت محتوا دات نت فریم ورک می باشد. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین karenmobile بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تگ‌های‌مرتبط: سفارش سایت