وب سایت فروشگاهی UVARI یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Uvari Online Store Web Design

http://uvari.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

یکی از نمونه های طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی لباس انجام شده توسط فراتک فروشگاه آنلاین UVARI می باشد که طراحی وب سایت در مشهد و در سال 1395 توسط داده پردازی فراتک صورت پذیرفته است. وب سایت فروشگاهی UVARI هم اکنون یکی از وب سایت های فعال در حوزه فروشگاه های اینترنتی البسه و پوشاک می باشد و محصولات متنوعی را جهت فروش در سایت فروشگاهی خود قرار داده است.

در مورد فروشگاه اینترنتی UVARI

UVARI افتخار دارد بعنوان یک فروشگاه اینترنتی معتبر، با جمع آوری مجموعه ای از متنوع ترین محصولات با کیفیت ضمن ارائه حق انتخاب وسیعی از محصولات، خریدی مطمئن و دلچسب را برای مشتریان به ارمغان آورد.

خطی مشی UVARI صداقت، اعتماد، کیفیت محوری، عملکرد مطلوب، تعهد و حفظ مبانی اخلاقی و حرفه ای می باشد. ارائه خدمات پس از فروش و پاسخگویی به مشتریان محترم یکی دیگر از اولویت های مهم ما بوده تا از این رو رضایت حداکثری خریداران را که سرمایه اصلی خود می دانیم فراهم آوریم.

امروزه خرید کردن به علت مسافت های طولانی و هزینه رفت و آمد و در دسترس نبودن شرکت های معتبر و مهمتر از همه کمبود وقت به فعالیتی دشوار و نامطلوب بدل گشته است.

فروشگاه اینترنتی UVARI با تجربه ای چندین ساله در زمینه تولید و فروش پوشاک در داخل و خارج از کشور و شناخت و همکاری با بیشتر تولیدی های معتبر خارجی در زمینه تولید پوشاک مارک هم اکنون افتخار این را دارد که تجربه ی خود را با فروش مارک های معتبر و قیمت های استثنایی در سایت فروشگاه اینترنتی UVARI در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

اکنون شما می توانید بدون اتلاف وقت و در راحت ترین زمان و مکان ممکن (محل کار و منزل و...) اقدام به خرید متنوع ترین محصولات از برند های معتبر جهانی کنید و با کمترین هزینه و پرداخت ممکن خرید خود را در سریع ترین زمان و با بسته بندی شیک و مطمئن تحویل بگیرید.

درباره طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین UVARI

این وب سایت که یکی از فروشگاه های آنلاین فعال در عرصه فروش البسه و پوشاک در کشور است، توانسته با بهره گیری از پورتال فروشگاهی فراتک که این پروژه طراحی سایت در مشهد نیز انجام گردیده است در مدت زمان فعالیت خود، جایگاه ویژه ای در عرصه فروشگاه های اینترنتی پوشاک برای خود بدست آورد.

در وب سایت فروشگاهی UVARI از تکنولوژی طراحی سایت رسپانسیو نیز استفاده شده است و همین امر موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف بصورت واکنشگرا یاResponsive  بوده و به بهترین شکل اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی فروشگاه اینترنتی UVARI از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در فروشگاه آنلاین UVARI بکار گرفته شده است میتوان به Jquery,HTML5,CSS3,JavaScript,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.