وب سایت فروشگاه لیموپ یکی از فروشگاه های اینترنتی طراحی شده توسط داده پردازی فراتک در مشهد می باشد.

Web Design of Limop Online shop

https://www.limop.ir

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

وب سایت فروشگاه اینترنتی لیموپ در سال 1400 توسط شرکت داده پردازی فراتک در شهر مشهد طراحی و پیاده سازی شده است. جهت راه اندازی وب سایت فروشگاه لیموپ تمامی نیازهای مدیران مجموعه در نظر گرفته شده و وب سایت بر اساس درخواست های آنان طراحی گردیده است. 

درباره فروشگاه آنلاین لیموپ

فروشگاه اینترنتی لیموپ با فروش عمده قطعات کامپیوتر و لپ تاپ کار خود را از سال 1399 آغاز کرد و اکنون به عنوان مرجع تخصصی آی تی مشغول به فعالیت است . با گذشت زمان و گسترش

فعالیت های فروشگاه، لیموپ به حوزه های دیگری همچون لوازم جانبی موبایل، تبلت، لپ تاپ، کنسول بازی و ... وارد شد و به اقتضای زمان و نیاز مشتریان در آینده نیز به حوزه های دیگری وارد خواهد شد.

فروشگاه لیموپ برای دستیابی به رضایت مشتریان خود که یکی از اهداف اصلی این فروشگاه است، همواره سعی دارد تا به کیفیت محصولات ارائه شده در فروشگاه خود توجه ویژه ای داشته باشد. 

ارائه با کیفیت ترین محصولات از هر برند سبب شده تا مشتریان این فروشگاه با اطمینان خاطر و بدون دغدغه از بابت اصل یا غیر اصل بودن محصولات نسبت به خرید آنها اقدام کنند.

عامل کیفیت به تنهایی نمی تواند رمز موفقیت یک فروشگاه باشد. قیمت، یکی از مهمترین فاکتورها در هنگام خرید است که می تواند مشتری را ترغیب به خرید یا از آن دلسرد کند. ارائه محصولات با قیمت مناسب از اصلی ترین رموز موفقیت فروشگاه کنارتو است.

در مورد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی آنلاین لیموپ

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی لیموپ یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی فراتک می باشد که این طراحی سایت در مشهد صورت پذیرفته است. در طراحی سایت فروشگاهی محصولات دیجیتال لیموپ سعی شده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل سایت بهره برده شود، به طوری که این وب سایت از لحاظ طراحی گرافیکی یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت فراتک در مشهد به شمار می رود.

در پیاده سازی و طراحی سایت فروشگاهی لیموپ از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاهی  لیموپ بکار گرفته شده است می توان به Jquery ,HTML5 ,CSS3 ,JavaScript ,Bootstrap اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.